Jakub Strach alias NobodyListen je známy producent z českého R’n’B elektronického dua VR/NOBODY, ktoré vyhralo exportnú súťaž Rádia Wave Czeching 2015. Cenou bol okrem sponzoringu nového EP aj koncert na prestížnom showcaseovom festivale Eurosonic Noordeslag v Holandsku.

dj-a-producent-nobodylisten

© Lukas Wagneter / Red Bull Media House

Samotný NobodyListen sa venuje množstvu aktivít. Okrem produkovania pre známych raperov či sólových projektoch pôsobí ako DJ, moderátor, ambasádor českého Red Bullu a nedávno predstavil v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Week F/W16 módnu kolekciu „ODIVI x NobodyListen“ s českou dizajnérkou Ivou Burkertovou. My v tomto článku upriamime pozornosť na zaujímavý koncept eventov Addict, ktorý bude kombinovať koncerty a živé akcie s rádio show.

Stvořil jsem ho proto, že mě už nebaví poslouchat, co se v Česku hraje. Chci hledat novou hudbu jakýchkoli stylů, ať už elektroniky nebo třeba RnB, a pouštět ji do lidí v éteru i na živých akcích po Praze.

Okrem hudobných noviniek z výberu DJ NobodyListen nájdete v playliste Addict aj premiéry trackov ambasádorov Red Bull Music Academy. V rádio vysielaní Jakub Strach chystá aj rozhovory so zástupcami tejto hudobnej akadémie a špeciálne pre Addict majú vznikať aj unikátne DJ mixy hosťov, ktorých si bude NobodyListen pozývať na sériu živých vystúpení. Prvý event #Addict 1 sa už uskutočnil v The Chemistry Gallery pri pražskom Orcu, kde sídlia dizajnéri a umelci.

Dole v článku vám ponúkame exkluzívnu fotoreportáž od Mateja Hakára, slovenského fotografa, ktorý sa na udalosť pozrel subjektívnym a unikátnym pohľadom.

Druhý event #Addict, na ktorom sa predstaví parížska trap queen JUGG, český raper Logic (YZO Empire, Milion +) a česká DJ-ka a moderátorka Rádia Wave Mary C, nájdete tu >> FB event #Addict 2 <<

This slideshow requires JavaScript.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *