Českého DJ-a a producenta menom Moskalus sme už predstavili v premiérovom interview. Tento talentovaný DJ a propagátor mladých houseových a elektronických producentov, bude aj v roku 2019 pre nás pripravovať každý mesiac Top 10 skladieb, remixov, EP, albumov, ktoré ho aktuálne zaujali. Nasaď si slúchadlá a započúvaj sa už do novej hudby.

1) Louie Vega @ Times Square Transmissions

Nejlepší set, který jsem za posledních pár let slyšel. Louie Vega je prostě Pan DJ, real Master At Work.

2) Younger Rebinds – Tim’s Symphony (Radio Edit)

Že by summer hit letošního roku? Podobně jako byl loni Neutron Dance, který vyšel na stejném labelu, tedy labelu Running Back? Za mě jednoznačně!

3) Crown Prince Of Waterford – Getting Fingered On The Waltzers

Fantastický třinácti minutový disco-housový trip. Ze začátku jsem byl lehce zaskočen délkou. Přece jen na tohle můžeme být zvyklí u minimalu nebo čekoholiv na co šáhne Ricardo Villalobos, avšak na konci jsem byl mile překvapen! 10/10

4) DJ Normal 4 – Return Of The Hooligans

Tohle je ovšem naprostý skvost. Skvělá kombinace leftfield acid housu, breakbeatu a vysamplované trancové klasiky. To vše narváno do desíti minut. A to jak se říká, chceš!

5) Driven By Attraction – HyperExotic

Další super kombinace vícero žánrů. Dub techno zasazené do zlomeného, chvilemi až junglového beatu? Může být!

6) Paolo Macri – Extremis Out

Tenhle feel good house music track poslouchám za poslední dobu několikrát denně. Ti, kteří už se nemohou dočkat léta, si čekání můžou zpříjemnit tímto trackem a samozřejmě i celým EP.

7) Clouds – Untitled

Techno už si moc nejedu, ale když jo, tak to vypadá asi nějak takto.

8) Native Cruise – Talk

Tuhle věc taktéž poslouchám denně a nemůžu se jí nabažit. Co se produkční stránky týče, je to skvěle postavený track. Hudebně samozřejmě také skvostné!

9) Raw Instinct – De La Bass (Snazzy Trax Reminiscing Dub)

Snazzy Traxx = nejvíc real, underground & low profile label na housové scéně.

10) James Blake – Where’s The Catch

Jamese poslouchám už od jeho dubstepových začátků. Libí se mi na něm, že se pak odvážně vydal do úplně jiných žánrových vod (stejně jako Floating Points) a i přesto je vše co vydá naprostá kvalita.

Moskalus

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *