Svetovo známeho DJ-a a producenta menom Moskalus z Ostravy sme už predstavili v premiérovom interview. Tento talentovaný DJ a propagátor mladých houseových a elektronických producentov, bude pre nás pripravovať každý mesiac Top 10 skladieb, remixov, EP, albumov, ktoré ho aktuálne zaujali. Nasaď si slúchadlá a započúvaj sa už do novej hudby 🐷 🎧

1) Rhode & Brown feat. Adriano – Nine To Shine [Toy Tonics]

Cenu za nejlepší deep houseový track roku 2019 získává…..

2) Tenderlonious – Uncle Larry [22a]

Skvělý raw, deep, atmosférický jam. Tohle je přesně ten zvuk, kvůli kteréM začalo vše okolo lo-fi housu. Londýnský Tenderlonious tímto EP vzdává hold legendárnímu Larry Heardovi.

3) Chris Stussy – Synchronicity

Chris Stussy tento rok vydává skVost za skVostem. Tomuto deep-tech soundu se blýská na lepší časy. Objevuje se stále více a více producentů, kteří posouvají tento zvuk kupředu. Doporučuji například DJOKO Ben Rau.

4) RD/KF – I DON’T DANCE I MAKE MONEY MOVES (PUSS)

Track, na který mnozí čekali od Gerd Jansonova boiler roomu z května letošního roku, je konečně venku!

5) Etari – Less words, More Looking at the Sky

Label Yellow Island Records a vůbec celá brazilská scéna točící se kolem špinavého lo-fi zvuku je pomalu na vzestupu. To mě opravdu těší, vzhledem k tomu, že mám to štěstí spolupracovat s většinou těchto talentovaných producentů a DJ’s..

6) Rhythm In Progress – Good Time

Toto feel good garážové hosové EP, vyprodukované v letech mezi 1995 až 1997 se po více než dvaceti letech spatřilo světlo světa. A sice na novém berlínském Labelu Molar. Snad se dočkáme podobných skvostů i v budoucnu.

7) Oden & Fatzo – OB1 Kenobi

10/10

8) Ruven Medici – Feel Good

Ukrajinský label Mulen Records má počínaje rokem 2019 i sesterský label, který je více orientovaný na minimal. Z jejich druhého releasu bych vyzdvihl obzvláště tento track. Velice groovy!

9) Westcoast Goddess – Open Heart

Tento peak time banger v sobě má vše. Je v něm disco, jsou v něm breaky a hlavně, je soulful!

10) Lizz – Exrotica

Nejlepší track z nejlepšího alba tohoto roku.

Autor: Moskalus

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *