Českého DJ-a a producenta menom Moskalus sme už predstavili v premiérovom interview. Tento talentovaný DJ a propagátor mladých houseových a elektronických producentov, bude pre nás pripravovať každý mesiac Top 10 skladieb, remixov, EP, albumov, ktoré ho aktuálne zaujali. Minulý rok navyše Moskalus oslávil desiate výročie svojej hudobnej kariéry. Nasaď si slúchadlá a započúvaj sa už do novej hudby.

1) Lorenzo Morgan – Somethings Burning (Vocal Mix)

O tohle by se labely měly prát! Super jazzy deep house, lehce melancholický, avšak good vibes přinášející.

2) Girl Unit ft Kelela – WYWD Remix

Girl Unit, na scéně již léta působící producent a dj, právě vydal své debutové album. A vůbec vydal něco poprvé od roku 2012! Čekání se vyplatilo. O skvělé spolupráce (jako například tahle s Kelelou) není nouze. Originály samozřejmě také vysoce kvalitní! Klasický Night Slugs sound.

3) Max D – Cuz Its The Way

Max D, geniální producent, label head a člen ještě geniálnějšího dua Beautiful Swimmers v březnu vydal další LP! Je plné divoce rytmických beatů a zvuků, ale najdete v něm i více na klub orientované produkce, jako například Cuz Its The Way.

4) Bilderbuch – Mein Herz Bricht

Po celkem náročné serii hraní jsem si řekl, že se ve svém volném čase musím poohlédnout i po něčem jiném než jen klubové hudbě. Dobře jsem udělal! Narazil jsem na tento skvělý indie-rockový band Bilderbuch, který se nebojí zaexperimentovat. Výsledkem pak může být tato příjemná triphopovo loungeová skladbička o lásce. Ještěže umím německy!

5) CIAO – Trance Breaks (Dub Mix)

Regularfantasy a Void Mirror se spojili a vyprodukovali tři skvělé tracky. Jako již tradičně můžete od kanadských producentů (a celkově labelu Mood hut) očekávat originální a klid přinášející zvuk.

6) Tiger & Woods – Salsaro Ete

U klidu přinášejícího soundu ještě chvíli zůstaneme. Tentokrát se ale vrátíme zpátky do evropy. Tiger & Woods vydali album na německém Running Back, plné paficického nu-disca. Ať už je léto!

7) The Pendletons – Life to Me

The Pendeltons se po roční odmlce opět vrací do stáje Bastard Jazz Recordings. Tentokráte s dvoutrackovým disco / boogie EP.

8) Alfa Mist – Falling feat. Kaya Thomas-Dyke

Existuje něco víc deep než tohle? Nemyslím si! Downtempo, UK Hip Hop & Broken Jazzy Beat, ano, tohle všechno můžete slyšet v tomto osmi trackovém albu. Skvost!

9) The Chemical Brothers – Bango

Boom! Chemical Borhers jsou zpět se svými old school breaky.

10) Four Tet – Teenage Birdsong

Borcem na konec se stává nikdo jiný než geniální a úžasný Four Tet.

Pre Swine Daily pripravil: Moskalus

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *