Českého DJ-a a producenta menom Moskalus sme už predstavili v premiérovom interview. Tento talentovaný DJ a propagátor mladých houseových a elektronických producentov, pre nás pripravuje každý mesiac Top 10 skladieb, remixov, EP, albumov, ktoré ho aktuálne zaujali. Tento rok navyše Moskalus oslavuje desiate výročie svojej hudobnej kariéry. Prvú časť nájdeš tu. Nedávno dokonca navštívil Seoul, kam ho pozval kolektív Hazed & Confucius.

 

1. Kyle Hall B2B Jay Daniel – 10/20/18 Fundamentals Live @ Marble Bar Detroit

Mix roku?!

 

2. Gene On Earth ‎- Like A Glove

Zabiják Gene On Earth nikdy nezklame! 22.12 v Praze mimochodem.

 

3. Marquis Hawkes & DJ Haus – Dance

Jako snad každý měsíc, tak i tento zde máme fresh release na mém oblíbeném UTTU, tentokrát se o něj postaral samotný head honcho DJ Haus a přizval si k tomu experta na dj tool-y Marquise Hawkese. Banger!

 

4. Oneknown – Tomorrow’s Party

Trippy minimal a rovnou z Rumunska, producent neznámý, pár tipů bych měl, ale těžko říct! Každopádně jak A, tak B side 10/10!

 

5. Skream – Haunted Seaside Amusements

Skream byl, je a vždy bude producent s velkým P. Zde se postaral o skoro desetiminutový skvost k příležitosti třetích narozenin labelu Shall Not Fade. Já jsem k tomu udělal klípek, tak koukejte. :~)

 

6. iO (Mulen) – Goliath

Nekopromisní iO (Mulen) je zpět s velice fresh minimal/tech housovým ep, vinyl only!

 

7. D33J – DOGTALK FEAT. A$AP NAST

Oblíbený D33J z kolektivu WEDIDIT, který mimojíné nedávno oslavil desetileté výročí, právě vydal nový singl, na featu A$AP NAST, skvělá kombinace. Za zmínku stojí také mixtápe, který D33J před pár dny vydal na již zmiňovaném labelu WEDIDIT.

 

8. Jacques Greene – Perlant

Jacques Greene před měsícem vydal šesti trackové ep na labelu LuckyMe. Jedná se převážně o house a elektroniku s klasickýn Jacquesovým rukopisem. Top notch.

 

9. J Dilla – So Far To Go (Dj Streaks Edit)

Lo-fi housová pecka samozřejmě nesmí v chartu chybět. Tentokráte se o ni postaral DJ Streaks, a sice v klubovém editu J Dillovy klasiky So Far To Go. Samozřejmě jako free download!

 

10. Ulex – No No

Můj kamarád Ulex se se svým bangin tech-housovým trackem objevil na kompilaci brightonského labelu Nightshift Records,  In The Heat Of The Night, Vol.2: Amsterdam. Highly Recommended!

Autor: Moskalus, Úvodná foto: Šimon Horák

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *