Zásadná postava českej rapovej scény James Cole po roku vystúpi na sólovomkoncerte v Prahe. Už 1. júna rozvíri priestor Fuchs2 na Štvanici. Tam ho na stagi podporí Haades a Frank Flames Beats.

Člen kultovních Supercrooo, P.H.A.T, Phatski, Kapitán Láska, John Vegabomb, Stanley Kuffenheim, James Koule, Don Koulion… James Cole je se všemi svými pseudonymy už více než 20 let esencí českého rapu. Tento experimentátor je znám především svým nezaměnitelným kousavým hlasem a tíhnutím k alternativním a nekonvenčním cestám tvorby. Jeho poslední deska Stanley Kuffenheim je temné elektronické rapové album, které vydal na svém vlastním labelu Kuffenheim Sound mimo jiné i díky podpoře fanoušků na Hithitu. Právě křest této desky téměř před rokem byla jeho zatím poslední pražská sólová show.

Jako jeho support vystoupí král podsvětí Haades. Ten začínal v Terror Crew, ale později se osamostatnil, aby vydal svoje kultovní horrorcore solo album Duševní Bankrot. Na svém zatím posledním albu Deep Space 9 vypráví příběh o svém životě na drogách a odvykačce.

Večer doplní DJ Frank Flames Beats svým setem plným trapu a hiphopu.

James Cole, Haades, Frank Flames Beats DJ set, sobota 1.6. 2019, 19:30

 

Akce měla původně proběhnout na palubě holešovické lodi Altenburg 1964, ta byla ale v nedávných dnech z nečekaných důvodů donucena zavřít své podpalubí veřejnosti. Většina akcí se proto díky solidaritě spřátelených podniků nyní přesouvá.

TS: Altenburg

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *