Momentálne jeden z najzaujímavejších slovenských producentov, Jimmy Pé, nám v nedávnom rozhovore povedal viac o jeho pripravovanom EP s názvom Fake Fantasy. Táto novinka bude mať dokopy 7 trackov, vrátane remixov od svetových producentov ako Daedalus či Pixelord. Celú skladbu z nového EP, „Hudson River“, ktorá je venovaná Jimmyho obľúbenému producentovi, Hudson Mohawkovi, Jimmy Pé zverejenil dnes cez SoundCloud.

Jimmy Pé - PG

Foto: Jimmy Pé – Patrik Gubiš Photography

„Nedá sa povedať, že by som bol inšpirovaný konkrétnym interpretom, ale skôr klubovou hudbou, ktorú hrávam v mojich setoch. Mal som pocit, že hrávam málo svojich vecí a tie, čo som mal, tam moc nepasovali. Tak som sa rozhodol spraviť niečo nové. Keď človek niečo veľa počúva, tak je jasné, že sa to naňho nalepí a tým je potom inšpirovaný,“ hovorí v našom rozhovore slovenský beatmaker.

Prvá časť Fake Fantasy vyjde v digitálnom formáte už 4.10. a druhá polovica neskôr. Dokopy 14-trackové EP vydáva slovenské vydavateľstvo GERGAZ. Cover art má na starosti talentovaná Mili Vigerova.

Na Bandcampe si môžete predobjednať nové EP od Jimmyho Pé, tu navštívite jeho Facebook. A teraz už samotná skladba. Čo hovoríte na „Hudson River“ vy?


Jimmyho Pé si naživo môžete prísť vypočuť v rámci Waves Central Europe alebo na release party Fake Fantasy s Francúzom Big Dope P a FVLCRVM-om 8. 10. v Nu Spirit Clube, 9. 10. v Brne alebo 10. 10. v Košiciach.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *