Je presne mesiac odvtedy, čo Red Bull Music Academy spustila aplikačnú fázu a otvorila tak skvelú príležitosť pre všetky nádejné hudobné talenty. Ľudia žijúci hudbou vo dne v noci, s nosom v notách, hlavou v oblakoch a ušami v beatoch zbystrili pozornosť a vypĺňajú prihlášky na tento exkluzívny hudobný workshop.

Montreal je však ďaleko aj prstom po mape a i keď šancu majú všetci prihlásení rovnakú, nie každý milovník hudby dostane možnosť zažiť chvíle preplnené hudbou a inšpirácie na vlastnej koži. Nezúfajte. Už teraz je viac ako jasné, že atmosféra Akadémie sa spoza mláky na chvíľu presunie aj na slovenské územie a zaručene ju budete môcť vnímať absolútne všetkými zmyslami. Headliner Red Bull Music Academy Night sa spolu s významnými domácimi menami stretnú v piatok 26.2. v košickej Tabačke, aby predviedli svoje hudobné umenie. Brooklynsky rodák Brenmar a lokálny support FVLCRVM, Dalyb, Bad Mojo a Fallgrapp Dj Set sa postarajú o to, aby sa vám hudobné vibrácie vryli hlboko pod kožu od začiatku večera až do skorých ranných hodín. A rezonovať budú oveľa dlhšie!
brenmar-red bull content pool - victoria kager

Brenmar bude headlinerom košickej aj brnianskej RBMA Night 2016. Foto: Victoria Kager, Red Bull Content Pool

Brenmar plný paradoxov namieša správnu dávku komerčného r’n’b a underground atmosféry zašitých chicagských klubov. Jeho High End Times si zaslúžilo ocenenie už v roku 2014. Na svoje prvé oficiálne EP si prizval na pomoc kamaráta A-Traka z brooklynských Fool’s Gold Records. Výsledkom spoločného snaženia je Award – štvorskladbová EP plná hip-hopu, r’n’b a club music zhmotňujúca hudobné momenty uplynulého roka 2015.

Kto to má bližšie k českým susedom, 27.2. sa Red Bull Music Academy Night premiestni do Kabinetu muz v Brne a o týždeň neskôr (4.marca) zažije RBMA Night Provoz Hlubina v Ostrave.

Ešte si sa neprihlásil na Red Bull Music Academy 2016? Nepremeškaj šancu, čas máš len do 7. marca!

Základné info:

Miesto: Tabačka Kulturfabrik
Čas: 19:00 – prednáška 21:00 – 5:00 DJ sety
Vstup: 5 eur

RBMA Session s Brenmarom o 19:00 v Tabačke: Samotnej večernej akcii bude predchádzať diskusia s Brenmarom o jeho skúsenostiach o Akademii a o celom prístupe k tvorbe. Vstup na diskusiu je free.

Zdroj: TS RedBull.com/sk/music

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *