Mladí žilinský promotérsky kolektív Jungle Heads organizuje už 4. vydanie klubových nocí v industriálnych priestoroch. Po priestore Ciachovne pri Považskej galérii umenia v Žiline a po párty v budove bývalej SEE elektrárne, sa progresívny klubový koncept presúva do budovy bývalej továrne na výrobu odevov na ulici Jána Milca.

V piatok 17.5. privezie kolektív do Žiliny mladé mená klubovej scény ako Babypool z Brna, slovenské producentské duo Conspiracy Flat, producenta Palto zo Zlína a domácich DJ’s Tenki Chain (Block Boys Club) a Vlzques (LATE NIGHT crew). Súčasťou eventu ODYSSEA4 je aj pop-up galéria, v ktorej svoju prvú sólo výstavu predstaví len 19 ročný fotograf Simon Bauer, ktorý sa venuje analog street/urban fotke.

ODYSSEA X BABYPOOL

BABYPOOL je mladá kreatívna skupina z Brna zastrešujúca producentov, raperov, dj´s a selektorov, pod ktorou tvoria interpreti ako Indigo, Ninja Priest, Persil P., Dxmnk, Lost, Jan Glín alebo BloodFlow.

Babyboys sa do pozornosti dostali v roku 2016, kedy začali organizovať pravidelné parties v brnenskom Kabinet MÚZ, v ktorom prezentovali experimentálnu a aktuálnu klubovú hudbu. Ich eventy mali v Brne veľký úspech aj vďaka zaujímavým spoluprácam napríklad s maďarským labelom Babylon Records alebo českým labelom Unizone. V roku 2018 sa stal líder labelu, Indigo, víťazom projektu “Art of hunt,” vďaka ktorému získal príležitosť spolupracovať s producentom NobodyListen. Výsledkom spolupráce bol spoločný track “4B0082” O pár mesiacov neskôr vydal Indigo svoj debutový album s rovnomenným názvom, ktorým upevnil postavenie labelu na československej hudobnej scéne.

V Žiline budú reprezentovať Babypool interpreti Indigo, Persil P a DXMNK, ktorí predstavia sety plné kvalitnej klubovej hudby a taktiež aj live rap!

ODYSSEA X CONSPIRACY FLAT

Conspiracy Flat je dvojica dj’s, selektorov a producentov z Bratislavy patriacich pod známy label Comebackgang. Okrem produkcií pre domovský label, majú na konte produkcie pre najznámejšie mená československej rapovej scény ako napríklad Ego, Pil C, Yzomandias alebo Fobia Kid a taktiež spoločne dvoj EP s názvom V sieti s Kamilom Hoffman. Conspiracy Flat sú v produkciách typickí svojim vlastným špinavým zvukom a dj sety majú plné kvalitnej selekcie aktuálnej klubovej hudby.

ODYSSEA4 X PALTO

Palto je mladý dj, selektor, producent a člen českého hudobného zoskupenia Imigranti. Momentálne pracuje na zvuku pro svoj zatiaľ tajný projekt, ale v priebehu roka mu budú vychádzať tracky s mladými českými interpretmi, ako napríklad Čaba Laciga, Meeca alebo Daft Nadal. Jeho sety sú výnimočné a originálne vďaka menej známemu zahraničnému trapu, ktorý kombinuje spolu s reggaetonem, domácím rapom, hip-hopom a ďalšími žánrami.

ODYSSEA X TENKI CHAIN

Tenki Chain je pseudonym mladého dj a selektora patriaceho do lokálneho labelu Block Boys Club, ktorého súčasťou je aj vychádzajúci raper Flacko, s ktorým Tenki Chain koncertuje a kryje mu chrbát. Tenki vo svojich setoch reprezentuje kvalitnú zmes basshouse&trapu a tvrdí, že počas jeho setu budeme musieť volať hasičov.

ODYSSEA4 X VLZQUES

Vlzques je dj, selektor, producent, člen olomouckej dj skupiny Late Night Crew a šéfredaktor umeleckého web-magazínu Swine Daily ktorý sa zaoberá hudbou a vizuálnym umením na Slovensku, ale aj v zahraničí a odporúčame Vám ho sledovať.

Vlzques sa okrem hrania a písania venuje aj promoterstvu a príprave vlastných eventov. V Žiline sa mu podarilo zorganizovať tri ročníky eventov Swine Day, ktoré predstavili súčasnú elektronickú a rapovú scénu. V Olomouci pravidelne organizuje eventy Late Night, na ktorých spolu so svojou Late Night Crew mixuje fresh selekciu klubovej hudby. Okrem toho má na starosti hudobný program na festivale Academia Film Olomouc, kde sa mu darí dostať zaujímavých hudobníkov z celého sveta!

Jeho hudobná selekcia je naozaj výnimočná a originálna, pozostáva napríklad z južanského trapu, baile funku, hip-hopu, reggaetonu a množstva iných žánrov.

<< VIAC INFO VO FACEBOOK EVENTE >>

Zdroj: Jungle Heads 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *