„Ty PRAGO UNION fungujou. Oni fungujou nějak hodně, i když by vlastně podle všech pravidel hudebního průmyslu vlastně vůbec fungovat neměli. Jejich šéf není hezoun ze žurnálu a stát se “sexsymbolem” už “kousající bezzubý básník” Kato asi taky nestihne. Jejich pecky nehrajou rádia a na trpitele to neuhrají – dramaturgové je nebojkotují, tyhle dva světy se prostě jen naprosto míjí.“

Jejich muzika tam nepatří, má tak daleko k “populární”, jak to jen jde. Nemají hit a pozor: nemají ani pořádný skandál. Jsou dřevní, jsou zemitý, páchnou člověčinou a fanoušky maj skalní. Maj je napříč žánry a mají jich tolik, že hrají jako málokdo. Mají doma 2 ceny Anděl a kritika je uctívá. Jejich 3 desky se prodávají i v době nářků nad prodejema. Kde se vzali, jak se vzali a jak je tohle všechno vůbec možný? Na těch Prago Union musí něco bejt.

PU_final

Vstup / Entry: 220 Kč / Viac info na >> FB evente <<

Ako support zahrajú energický back to back set LATE NIGHT crew, ktorý stoja za novou pravidelnou hip-hopovou klub sériou v Olomouci. Medzi jedným z DJ-ov je aj náš šéfredaktor Swine Daily. Pozývame vás v piatok do Olomouca!

Zdroj: Air Force Production

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *