Džus party se v Praze konala už několikrát. Poprvé před rokem a půl, kdy se po narozeninové párty Piqi Miqi (zakladatel Džus, hudební producent a mnohé další) se svou nejlepší kamarádkou Amandou rozhodli, že takové party stojí za to jak pořádat, tak navštěvovat! Před džusem to byla platforma Playground, kolem které se začal shromažďovat hlouček muzikantů, DJs a kreativců, které (trošku nadsazeně) začaly nudit seriózní pražské večírky a jejich návštěvníci, kteří se na sebe koukají a do tance se rozhodně nemají.

>> Pozri si ako to vyzerá na párty Džus <<

27907460_1319843788145788_8345508840656052407_o

Showman, zpěvák a skladatel PIQI MIQI, rozproudí krev ve vašich žilách a provede vás tanečním parketem směsicí žánrů, kterou je mnohdy těžko přesně zařadit. Jedná se totiž o pestrý výběr funku, new wave, synthpopu, r’n’b a obecně nového zvuku plného nezastavitelné pryštící energie.

Performerka, skladatelka a zpěvačka ZAGAMI JERICHO vystoupí se svými synthwavovými a retrofuturistickými písněmi z prvního alba City is my church a překvapí novými kousky z druhého alba TOXIKOMANIA, které se nese ve znamení agresivnějších rytmů, d’n’b a tanečního popu s přiměřenou dávkou glitch-artu.

Dmitrievna5

Berlínská producentka s kořeny v Česku i na Ukrajině, DMITRIEVNA, vás uhrane svými těžkými rave beaty spojenými s inspirací ve slovanské kultuře. Ve své hudbě kombinuje dravost devadesátkového techna, naléhavost tanečních arpedžií a chytlavost experimentálního popu.

PiqiMIqi5

Zdroj: Džús / Foto 2,3: Verana Dobal, Swine Daily

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *