Nový kultúrny projekt Olomoucká Klubová Noc sa uskutoční v dňoch 16. a 17. novembra 2018 v srdci hanáckej metropole. Festival pod záštitou našich spriateľených Air Force Production chce nadviazať na úspešnú tradíciu okolných krajov, kde sú klubové noci dôležitými kultúrnymi udalosťami.

Olomoucká klubová noc naservíruje návštevníkom jedinečný kultúrny zážitok. Počas dvoch dní sa hudobné dianie rozprestrie medzi 6 klubov a priestorov ako 15 Minut music club, nový dizajnový bar a bistro Konvikt, Dream club, legendárne Vertigo a exkluzívne tiež Kryt civilnej obrany v Bezručových sadoch.

Swine Daily privezú do Olomouca Dokkeytina a DJa ALYAZA (Sapyens Records)

V rámci klubovej noci dovezieme v piatok 16.11. do nového baru a bistra Konvikt slovenského producenta a rapera DOKKEYTINA, ktorý vydal nové EP „Siluety Duše“ a ide o najvýraznejší počin slovenského alternatívneho rapu. Z Prahy príde etablovaný DJ a producent ALYAZ (aka SELF), ktorý vedie vydavateľstvo Sapyens Records (sublabel Bigg Boss).

Příchozí se mohou těšit v první řadě na bohatý hudební program jehož vrcholem bude jedno z posledních evropských vystoupení hvězdy současné progresivní elektronické scény – Jimmyho Pé. “Do Olomouce se vždycky rád vracím. Především si užívám místní atmosféru a oddané fanoušky,” dodáva Jimmy Pé. Spolu s ním se představí i další progresivní interpreti jako Piqi Miqi (USA), FVLCRVM (SK), Flash the readies, Killiekrankie, Tomino a Myslivec, Nylon Jail a řada dalších.

Dvoudenní vstupné na akci při zakoupení v online předprodeji na Goout.cz činí 350 Kč. Na každém místě konání bude pak možné zakoupit vstupenku na konkrétní večer v konkrétním klubu. Ceny jednotlivých vstupenek se budou lišit. Více informací najdete na webu a facebookových událostech.

>> Více informací a kompletní line up najdete na webu www.olomoucka-noc.cz a Facebooku.

Zdroj: Olomoucká klubová noc

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *