Včera večer zverejnil cez svoj SoundCloud účet Mt. Accord, producent, ktorý sa prednedávnom objavil na slovenskej elektronickej scéne, svoje prvé EP Common Hindrances. To má dokopy slušných 20 minút a 4 skladby. Prvý singel „Dreams“ vydal len pred mesiacom a teraz je už vonku jeho EP. Sme veľmi zvedaví, ako sa bude vyvíjať tento nový ambientný zjav.

Ako sme skôr v článku oznámili, jeho EP nesie názov Common Hindrances (Spoločné Zábrany) a je o emóciách a pocitoch, ktoré ľuďom zabraňujú v robení správnych vecí.

Mt. Accord o ňom sám povedal: „Myslím, že teraz, v tomto momente, ľudia často ostávajú pasívni a sledujú ako sa svet okolo nich rúca. Rozmýšľal som nad dôvodmi, prečo to tak je, a identifikoval som tri hlavné factory – ľudské Sny (Dreams), Očakávania (Expectations) a Strachy (Fears). Common Hindrances je ako tieto tri emócie znejú v mojej hlave.“

Mt. Accordova hudba je tematická a ambientná. Každý track je hodný svojho mena a evokuje v každom jedinečnú spomienku. Viac ako melódie s vami zostane jej melancholická atmosféra. EP si vydal sám cez svoj SoundCloud, ale môžete si ho tiež stiahnuť za ľubovoľnú cenu cez Bandcamp.

Mt. Accorda môžete sledovať na Facebooku a kúpiť si jeho tvorbu na Bandcampe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *