Slovenský producent Mt. Accord vydal svoje debutové EP

Včera večer zverejnil cez svoj SoundCloud účet Mt. Accord, producent, ktorý sa prednedávnom objavil na slovenskej elektronickej scéne, svoje prvé EP Common Hindrances. To má dokopy slušných 20 minút a 4 skladby. Prvý singel “Dreams” vydal len pred mesiacom a teraz je už vonku jeho EP. Sme veľmi zvedaví, ako sa bude vyvíjať tento nový ambientný zjav.

Ako sme skôr v článku oznámili, jeho EP nesie názov Common Hindrances (Spoločné Zábrany) a je o emóciách a pocitoch, ktoré ľuďom zabraňujú v robení správnych vecí.

Mt. Accord o ňom sám povedal: “Myslím, že teraz, v tomto momente, ľudia často ostávajú pasívni a sledujú ako sa svet okolo nich rúca. Rozmýšľal som nad dôvodmi, prečo to tak je, a identifikoval som tri hlavné factory – ľudské Sny (Dreams), Očakávania (Expectations) a Strachy (Fears). Common Hindrances je ako tieto tri emócie znejú v mojej hlave.”

Mt. Accordova hudba je tematická a ambientná. Každý track je hodný svojho mena a evokuje v každom jedinečnú spomienku. Viac ako melódie s vami zostane jej melancholická atmosféra. EP si vydal sám cez svoj SoundCloud, ale môžete si ho tiež stiahnuť za ľubovoľnú cenu cez Bandcamp.

Mt. Accorda môžete sledovať na Facebooku a kúpiť si jeho tvorbu na Bandcampe.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *