Týmto oficiálne predstavujeme našu druhú Swine Daily súťaž pre čitateľov. Po dizajnérskych pinoch z dielne Retartu, máte šancu zasúťažiť o kazetu českého dua Himalayan Dalai Lama. Práve týmto analógovým spôsobom sa rozhodli vydať ich najnovšie EP s názvom Space.

„Chtěli jsme, aby to bylo prostorné. Aby z toho lidi cítili prostor, aby zavřeli oči a vnímali naši hudbu jako otevřený prostor a aby si v tom našli, co se jim líbí.“

Dvojica hudobníkov a producentov Kryštofa Matěja a Davida Novotného z Brna získala najviac bodov v hudobno exportnom projekte Czeching Radia Wave. Odbornú porotu presvedčili najviac zo šestice nominovaných zoskupení ako Ba:zel, Orient, February, Mayen či Zabelov Group. Ako víťazi získali okrem možnosti nahrávať a vydať v štúdiu Českého rozhlasu EP aj koncertný výlet na holandský showcaseový festival Eurosonic Noordeslag. Himalayan Dalai Lama sa na scéne objavili začiatkom roku 2016, kedy na slovenskom Gergaze vydali debutový album Lama.

V spolupráci s moderátorkou a DJ-kou Mary C vám prinášame súťaž o ich Space EP na kazete. Jednému z čitateľov, ktorí nám zašle emailovú odpoveď na otázku nižšie, pošleme EP-čko na kazete spolu s malým merchandisingom kapely.

↓ A tu je už otázka ↓

Ako sa volal debutový album kapely Himalayan Dalai Lama, ktorý vyšiel na slovenskom labeli Gergaz?

Správne odpovede pošlite na emailovú adresu nášho šéfredaktora >> kristof@budke.sk <<

Tracklist:

A1 – Moon Safari
A2 – Nightfall
B1 – Kardashev Scale
B2 – Space
15337625_1169522269751322_7051874051318628798_n

Space EP cover art. Foto: Bára Alex Kašparová

Text: Swine Daily

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *