Swine Agency

● Swine Daily nie je len redakcia, ktorej redaktori a fotografi sú roztrúsení po celom Slovensku a Česku. Ako otvorená hudobno-umelecká platforma vždy hľadáme spôsoby ako podporiť umelcov. Či už producentov/ky, DJ-ov/ky, kapely, spevákov/čky, alebo vizuálnych umelcov/umelkyne. Bola to len otázka času kedy založíme umeleckú agentúru, kde budeme pomáhať s PR, médiámi, manažmentom a bookingom.

● Ľudia zo Swine Daily majú za sebou bohaté skúsenosti v práci s kultúrnym manažmentom (vydavateľstvo a kolektív F*CK THEM, klub Kabinet Múz, FAMU FEST, Žižkovská Noc, Academia Film Olomouc, KIOSK, Prague Vintage Fair, NoD…) a konečne sa spojili na ďalší Swine projekt.

SWINE AGENCY aktuálne zastupuje 6 unikátnych umelcov. Raperov DOKKEYTINO, FLACKO, NAJXLIS a producentov KEOSZ či HXDRO. V septembri sme oznámili začiatok spolupráce s duom TANTE ELZE. Nie je však vyhradené iba na elektroniku a hip-hop, ďalej sa prirodzeným tempom plánujeme rozširovať.

SWINE DAILY DJs = Krištof Budke a Veronika Dobálová sa dlohodobo venujú aj DJingu a organizovaniu parties. Vypočujte si hip-hop/latino mix Krištofa pre The Work Out na Radio 1 Prague a Veronikin Summer Chill Mix. Ich DJ služby si môžte objednať na >> budkekristof@gmail.com

● Veronika taktiež fotografuje eventy rôznych typov (od koncertov, osláv až po festivaly) ak by ste hľadali fotografa, pokojne sa ozvite a dohodneme sa >> verana.dobal@gmail.com

SWINE AGENCY

Ak máte záujem o spoluprácu kontaktujte nás na tento e-mail: budkekristof@gmail.com