Po úspešnej premiére kolaboratívneho projektu dvoch zoskupení Hochspannung! a BassTransmission prinášajú organizátori do bratislavského klubu Fuga druhé vydanie, ktoré sa uskutoční už tento piatok 12. mája. V hlavnej úlohe sa predstavia – bristolský Dj a producent Batu a viedenský vinylový fetišista Børt.

Batu vo svojej tvorbe spája charakteristický odkaz Veľkej Británie, ktorý dopĺňa polámaným experimentálnym technom a rigoróznym zvukovým designom. Radšej riskuje a vytvára netradičné kompozície, komplikované rytmy a zvláštne zvuky, ako by mal staviť na istotu osvedčenej klubovej šablóny.

Jeho tvorba sa objavila na vydavateľstvách ako Livity Sound,  Mistry či Pinch-ovom Cold Recordings. To najzaujímavejšie si však necháva pre vlastné vydavateľstvo Timedance, čo potvrdili vo svojich rebríčkoch top 10 labelov za rok 2016 magazíny Resident Advisor a Fact.

Rakúsky DJ Børt je rezidentom párty Mutter či Meat Market a klubov ako Grelle Forelle a Das Werk, vinylový entuziasta, významný predstaviteľ viedenského nočného života, ale hlavne precízny DJ.

V line-upe večera nebudú chýbať rezidenti Bad Mojo, Michael Priest a CLV

👊👊👊 Viac podrobností o párty nájdeš v udalosti na Facebooku! 👊👊👊

Zdroj: TS Hochspannung

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *