Kontakt

V Swine Daily sa snažíme písať o všetkom, čo nás zaujme z oblasti kultúry, umenia a najmä hudby. Pravidelne prinášame rozhovory (s hudobníkmi, producentmi, DJmi, umelcami či rôznymi ľuďmi z oblasti kultúry), reportáže z akcií a venujeme sa aj mnohému inému.

Taktiež sme zorganizovali úspešnú sériu audio-vizuálnych mini festivalov #SwineDays v kultúrnom centre Stanica Žilina-Záriečie, pôsobíme ako DJ kolektív, či dramaturgická a kurátorská platforma. 3 roky (2017-2019) sme sa podieľali na hudobnom a sprievodnom programe festivalu Academia Film Olomouc, počas ktorého sme zorganizovali aj výstavu fotografky Marie Tomanovej. Brazílskemu maliarovi Marcelo Solá sme pripravili výstavy v Bratislave a Ostrave. V roku 2019 sme počas Žižkovskej noci predstavili Swine Daily stage. HYPERSWINE! bola unikátna spolupráca s KC Hviezdne Noci v Bytči.

Môžete nás sledovať na TwitteriSoundCloude  alebo na Facebooku. Výnimkou nie je ani live reporting z akcií na Instagrame.

Ak máte záujem s nami spolupracovať, pokojne napíšte šéfredaktorovi Swine Daily Krištofovi Budke na: kristof@swinedaily.com alebo budkekristof@gmail.com


Sídlo redakcie: Lietavská Svinná 220, Lietavská Svinná-Babkov
Vydavateľ: OZ „swinedaily“ so sídlom v Lietavská Svinná-Babkov
IČO: 50214136
Vychádza min. 2-krát týždenne
Šéfredaktor: 
Krištof Budke
Asistent šéfredaktora: 
Viktor Jenčuš
Redaktori:
Krištof Budke, Viktor Jenčuš, Natalie Kaincová, Erik Mánek, Jan Yang Sekanina, Alexandra Budke + externí prispievatelia
ISSN 2585-7886

Použitie materiálov SwineDaily.com je možné iba s písomným súhlasom redakcie. Kontaktujte nás prosím na e-mail: kristof@swinedaily.com alebo na Facebooku.

Je vyžadovaný aktívny priamy hypertextový odkaz na stránku SwineDaily.com, ktorý obsahuje pôvodný publikovaný článok.

Akékoľvek zmeny textu, záhlavia  či fotografií SwineDaily.com sú zakázané.