Swine Agency

● Swine Daily nie je len redakcia, ktorej redaktori a fotografi sú roztrúsení po celom Slovensku a Česku. Ako otvorená hudobno-umelecká platforma, vždy hľadáme spôsoby ako podporiť umelcov. Či už producentov/ky, DJ-ov/ky, kapely, spevákov/čky, alebo vizuálnych umelcov/umelkyne. Bola to len otázka času, kedy založíme umeleckú agentúru, kde budeme pomáhať s PR, médiami, manažmentom a bookingom.

● Ľudia zo Swine Daily majú za sebou bohaté skúsenosti v práci s kultúrnym manažmentom (vydavateľstvo a kolektív F*CK THEM, klub Kabinet Múz, FAMU FEST, Žižkovská Noc, Academia Film Olomouc, KIOSK, Prague Vintage Fair, NoD…) a konečne sa spojili na ďalší Swine projekt.

SWINE AGENCY aktuálne zastupuje 7 unikátnych umelcov. Raperov ako TAKY AKOTY (ex Flacko), NAJXLIS + producenta elektronickej hudby KEOSZ (ktorý vytvára aj hernú & filmovú hudbu) či mladého trapového vizionára HXDRO. V septembri 2019 sme oznámili začiatok spolupráce s duom TANTE ELZE, pre ktorých robíme bookingy aj kompletný manažment a PR. V roku 2020 sme začali spolupracovať aj s unikátnimy speváčkami a hudobníčkami IVANOU MER a AWALI.

Najnovšie sa o európske bookingy staráme aj iránskej umelkyni SADAF a mexickému DJ-ovi a producentovi CHICO SONIDO-vi z Los Angeles a argentínskej vokalistke, producentke a DJke RATTLESNAKKE.

SWINE DAILY DJ = Krištof Budke a obmieňajúci sa kolektív autorov sa dlohodobo venujú aj DJingu a organizovaniu parties. Vypočujte si hip-hop/latino mix Krištofa pre The Work Out na Radio 1 Prague. Ich DJ služby si môžete objednať na >> budkekristof@gmail.com

SWINE AGENCY

Ak máte záujem o spoluprácu kontaktujte nás na tento e-mail: budkekristof@gmail.com