Wyatt a Fletcher sú bratia. Dvojičky. Spolu tvoria hudbu pod názvom The Garden. Skladajú prakticky od malička, no oficiálne spolu hrávajú už sedem rokov.

V pražskom klube Café v lese vystúpia 8. marca a bude to poriadny punk!

The Garden predstavia v rámci svojho európskeho turné album, ktorý vydali len včera Mirror Might Steal Your Charm, nadviažu tak na EP U Want the Scoop? (2017), či Haha (2015) a The Life and Times of a Paperclip (2013).

Kapela na nahrávke U Want the Scoop? (2017) mierne zmenila svoj punk-rockový štýl a obohatila ho o rôzne zvuky, elektro prvky a, ako býva ich zvykom, neočakávané zakončenia skladieb. Bratia sa často pohrávajú so svojou predstavivosťou nielen v skladbách, textoch či videoklipoch no aj ich live vystúpenia bývajú výrazne excentrické. Ako sami hovoria, mnoho ľudí si myslí, že bez drog by takéto vystúpenia bratia nezvládli. Popri hudbe sa venujú modelingu a iným vedľajším projektom.

Our blood is clean, we don’t drink or smoke

Garden-1

The Garden vytvorili svoj vlastný termín „Vada Vada“ v roku 2011 k spojeniu ich hudby a iných výtvorov. Názov spája absolútnu slobodu vyjadrovania sa bez žiadnych obmedzení či vedenia.

Pozrite si, ako by to mohlo vyzerať aj na pražskom vystúpení 

Viac info o koncerte >> tu a vstupenky si môžete zakúpiť >> tu.

Text: Verana Dobal

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *