Pražský sound system Raw Rave je uskupení volně vycházející z 90´s freetechno scény, původní UK rave parties tradice a zároveň reflektující současné tendence v taneční scéně. Kromě organizace illegálních ravevových intervencí se věnuje i pořádání vlastních klubových večerů. Neopomíjitelný je důraz kladený na ideologickou podstatu svobodných tanečních parties a to zejména v anti-autoritářství a vymezení se proti jakýmkoliv formám útlaku, ať už se jedná o rasismus, homofobii, transfobii či ageismus. V jejich mixech můžete očekávat pestrou směs post-klubové muziky, industriálního techna, trapu ale i gabber hardcore.

Wixapol S.A je dj kolektiv, který se velmi aktivně věnuje pořádání vlastních akcí. Projekt původem z Varšavy, jehož aktivity se v současné době díky své popularitě rozšířily po celém Polsku i za jeho hranice. Jejich hudební produkce vychází primárně z odkazu hardcore žánrů, především pak z variací na gabber a trance 90. let. Skupina se pak prezentuje specifickým zacházením s internetovou estetikou a estetikou memů v nichž s obdivuhodným nadhledem kriticky reflektuje společenské dění především v Polsku.

„WIXAPOL PIERSZA SKUADANKA / FERST KOMPILATION 2019 DIS IS DE FUTUR SAUND OF (WIXA)POLAND })“ – Na SoundCloude majú skladby z prvej kompilácie Wixapolu okolo 100,000 prehratí.

Tyto dvě uskupení spojí své síly v Praze již po třetí a tentokrát společně otřesou v základech smíchovský klub Underdogs Ballroom‘

Supportem jim tentokrát budou DJ’s z pražského party kolektivu Whiskas, kteří se již několik let věnují organizování pražských multižánrových večerů, které stmeluje především láska k trance a gabba hudbě. V neposlední řadě se návštěvníci mohou těšit na hardwareový a takřka premiérový live set v podání mladých producentů Jan Glín a Je Jeden A Vidí, pod názvem Jazda.

FB Event ► 20.3. / Praha, Underdogs‘  ► Vstupenky nájdeš na GoOut

Zdroj: TS Raw Rave

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *