Relácia Turban na Radio Wave v spolupráci s pražským podnikom swim, ktorý kombinuje modernú kuchyňu s progresívnym klubom, pokračuje v skvelo načatej sérii klubových parties. Najprv to bol britský grime experimentátor Mr. Mitch či portugalský DJ LYCOX, ktorého sme pozvali spolu s Jakub Bártom z Turbanu. 31.5. swim predstaví showcase labelu Moveltraxx s bossom Big Dope P, producentom a vizuálnym umelcom Morganom Hislopom a DJkou a moderátorkou Nainou.

Label Moveltraxx, který vede ostřílený hudební hybatel a ultra-zručný MPC kolos Big Dope P, patří už od svého vzniku v roce 2007 mezi značky s nejspolehlivějším klubovým kompasem. Se svou sérií kompilací Street Bangers Factory pravidelně prezentuje to nejčerstvější ze scény – alespoň co se týče špinavého pouličního zvuku od ghetto houseu/jukeu přes New Jersey/Philly/Bmore až po bass hybridy a nepojmenovatelné kombinace předešlého, které však vždy spojuje nekompromisní tah na parket.

Zvuk i postoj Moveltraxx přijede do swimu reprezentovat big boss Big Dope P, který má vedle plejády olbřímích & odzbrojujících singlů na kontě remixy pro Basement Jaxx, Ryana Hemswortha nebo kolegu Feadze (a jehož samotného zase zremixoval Kaytranada i Rustie), zvukově rozkročený a hudebně hravý producent a vizuální umělec (a autor vizuálu k akci) Morgan Hislop a londýnská DJka a moderátorka Reprezent Radia/Beats 1 Naina. Silnou UK sestavu doplní domácí světoběžník Dj Tuco

>> FB UDALOSŤ nájdeš tu <<

Zdroj: Turban Radio Wave

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *