Areál aerodromu v Drahotuších u Hranic na Moravě přivítá ve dnech 18. – 19. srpna čtvrtý ročník festivalu progresivní hudby s příznačným názvem Letiště. Po uplynulých bouřích čeká návštěvníky dvoudenní program, který se tentokráte ponese v duchu art & party. Letošní ročník přinese také řadu zajímavých vystoupení a historicky poprvé nabídne i velká zahraniční jména.

Na festivale Letiště vystúpime aj my! Zakladatelia Krištof Budke a Verana Dobal zahrajú svoj set na Chill Out Stage v sobotu od 20:00 do 23:00.

20728171_1969967123260875_9204570981279584666_n

Art & party

„Po předchozích bouřlivých letech chceme publikum pro změnu bavit všudy přítomnou pohodou. Tak, aby si každý návštěvník vychutnal nejen spoustu hudebních zážitků, ale zároveň měl možnost poznat řadu zajímavých lidí i nových přátel.“ říká ředitelka festivalu Martina Černá. „V podobném duchu se ponese i doprovodný program, který bude směřovat více k mezilidské tematice. Potkávání a poznávání nových lidí je ostatně věc, která pojí každé letiště na světě.“ doplňuje Martina. Produkční tým se tak snaží o navození optimální atmosféry plné hudby, pohody a také prostoru, čímž nabízí vhodnou alternativu k jiným masovým festivalům.

​Historický milník

Letošní ročník festivalu slibuje přelomový hudební program. Produkční agentura Air Force Production totiž navázala spolupráci s bookingovou společností Everything Goes booking. Ta má zkušenosti s pořádáním velkých akcí světových interpretů jako Skrillex, Little Big nebo Dub Fx. Na jednom Letišti tak historicky poprvé vystoupí i zahraniční producenti jako B-Complex, britský kidkanevil nebo rakouský Monophobe. Domácí a Slovenskou hudební scénu pak bude reprezentovat Katarzia, matadoři festivalu The High Corporation, kapitán demo, Bert & Friends a mnoho dalších.

Sledujte nás z festivalu na Instagrame <<Zdroj: TS Letiště

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *