Podmanivý svieži zvuk niekde medzi West Coast-skou beatovou scénou, jazzovými meditáciami a euforickými melódiami. Takto približne by sa dala zhrnúť produkcia beatmakera Abrahama Josepha aka AbJo zo San Diega, ktorý patrí do hudobného kolektívu Soulection, kde nájdete napríklad aj známejšieho Austrálčana Ta-ku.

AbJo je producent, beatmaker, ale taktiež vyštudovaný huslista a niekoľko rokov hrá profesionálne na bicie aj klávesy. Svoju multi-inštrumentálnu zručnosť prevádza do svojich beatov, ktoré aj napriek svojej komplexnosti znejú ľahko a príjemne; dá sa na ne výborne relaxovať.

Jeho album z minulého roka, inšpirovaný brazílskou tanečnou hudbou Vibração Comigo (Vibe With Me) si môžete za ľubovolný príspevok stiahnuť na Bandcampe.

13. augusta odohral AbJo svoj DJ-ský set v kultovom Seoulskom klube Cakeshop. Vo svojom výbere ponúka svoju producentskú zručnosť či najnovšie hip-hopové jamy. Od staršieho hitu A Tribe Called Quest „Electric Relaxation“, cez rappera Goldlink-a, Kendrick Lamar-a a mnohých ďalších. Vypočujte si nahrávku od Red Bull Music Academy (RBMA) Radio.

Viac hudby od AbJo-a nájdete na jeho SoundCloude. Foto: Andre Power

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *