V novom roku budeme aj naďalej pokračovať v našej sérii hudobných noviniek od legendárneho DJa, producenta a propagátora housových talentov Moskalusa. Sériu však ozvláštnime aj ďalším menom z hudobného sveta. Michael Priest bude každý druhý mesiac striedať už ostrieľaného Moskalusa. Michal Stolárik aka Michael Priest je spoluzakladateľ a organizátor klubových parties Hochspannung!, ktoré od roku 2008 pozývajú do Bratislavy nové talenty inovatívnej súčasnej klubovej hudby.

Môžete sa tak tešiť na výber toho najnovšieho zo sveta žánrov ako house, techno a všetko medzi tým. Aktuálne si môžete ich playlisty pustiť aj na Spotify Swine Daily. Tak koniec noviniek, ideme na to! 🎧

1) Thundercat – ‚Dragonball Durag‘

Thundercat před nedávnem vydal album. Má na něm zajímavé featy, já bych osobně vypíchl track, na kterém je Lil B a Ty Dola $ign. Avšak nejvíce mě baví tato r&b boogie věc! Ještě ke všemu má roztomilý videoklip.

2) Laurence Guy – Untitled Needs

Kdo zná producenta jménem Laurence Guy, jistě ví co od tohoto očekávat. Kdo však ne, nechť neotálí a naladí se na tento deeply jazzy housový vibe. Doporučuji celé netradičně tří trackové EP, které vyšlo na mém oblíbeném Labelu Shall Not Fade.

3) Andras – Poppy

Andras a Beats In Space Records, tomu říkám kombinace! Jsem rád, že se Andras po pár letech vrátil na tento skvělý eklektický label.

4) Demuja – Power To The People

Oblíbenec Demuja také nedávno vydal album, které je mimochodem skvělé! K této věci má dokonce i neskutečný klípek! 10/10!

5) Dave + Sam – Facts

O další skvělý jazzy deep house se postarali Dave + Sam. Skvělá kombinace jazzy beatů a hip hopu.

6) Pugs Atomz & Inkswel – 4am Burners feat. Wes Restless

U jazzy undergroundu ještě chvíli zůstaneme. V tomto případě se jedná o čistě jazzy hip hop. Skladba je součástí alba The Moon, které brzy vychází na legendárním labelu Sonar Kollektiv (Jazzanova baby!)

7) Mat/Matix – Freakin‘ (With You)

Teď ještě něco více pomalejšího, pro všechny milovníky r&b a funku. Jako vždy, doporučuji celé album.

8) Galcher Lustwerk – Speed

Opakování je matka moudrosti, a proto opět zmiňuji Galchera Lustwerka a jeho poslední album. Ke skladbě Speed má skvělý trippy klípek.

9) Mod Man – Robotic Manouvers

DJ Haus oznámil nový sublabel s názvem Soft Computing, na něm se chystá vydávat řekněme více špinavější muziku. Zde je první počin.

10) Volruptus – We are the Cyborgs

Tato edice mého žebřícku je více odpočinkovější. Přesto si dovolím trochu narušit vibe tímto spaced out electrem ve stylu Anthonyho Rothera. Když bych to byl býval dotáhl až k točení klipů, vypadaly by asi takto.

Autor: Výber novej hudby pripravil Moskalus pre Swine Daily / Sledujte nás na InstagrameTwitteri či SoundCloude ●

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *