Pokračujeme v našej pravidelnej sérii hudobných noviniek od legendárneho DJa, producenta a propagátora housových talentov Moskalusa. Najnovšie si pozrite aj jeho nové hudobné vydavateľstvo Moskalus Records. V tejto sérii sa tak môžete tešiť na výber toho najnovšieho zo sveta žánrov ako house, jazz, hip-hop, elektronická hudba, techno a všetko medzi tým. Aktuálne si môžete playlisty od Moskalusa pustiť aj na Spotify Swine Daily. Tak koniec noviniek, ideme na to! ?

Hudobné novinky vybrané od Moskalusa nájdeš pokope aj v tomto Spotify playliste:

 

Nicola Conte & Gianluca Petrella – People Need People

 

Italský jazzový veterán Nicola Conte se již počtvrté spolij se svým kolegou Gianemlucou Petrellou a po třech EP se rozhodli vydat album. Album plné nalámaných beatů, deep housu a zajímavých kolaborací. Zde je menší funky ukázka.

YELLE – J’veux un chien

 

Pamatujete si blog-house, french electro a Babycakes oblečení? To byla doba (přesněji 2007), kdy Yelle vydali své první album s názvem Pop Up. Od té doby uběhlo spoustu let a i přestože jsme všichni více či méně dospěli, Yelle si i přesto drží svůj hravý zvuk jako před lety.

Dizzee Rascal, Ocean Wisdom – Don’t Be Dumb

 

Dizzeeho Rascala snad netřeba představovat. Po menší odmlce před nedávnem vydal nové album, které je plné bangerů. Vyhazuje také videoklipy. Například „Don’t Be Dumb“ s Ocean Wisdomem na featu.

Mylow – Voyager

 

Sonar Kollektiv má v řadách nového producenta. Tím je mladý nizozemský talent Mylow. K poslechu přikládám skladbu „Voyager“ ze stejnojmeného jazzově elektronického EP.

Benny Sings – Nobody’s Fault – Feat. Tom Misch

 

Benny Sings a Tom Misch – tomu říkám kombinace! První singl této nadějné kolaborace vyšel na Stones Throw. Snad se dočkáme více počinů!

Seba Kaapstad – The Kingdom

 

Masterpiece z mého nejoblíběnějšího alba roku 2020!

Common – A Place In This World

 

Common se hlásí s novým albem A Beautiful Revolution Pt. 1 a jak je u něj zvykem, i tentokrát se pomocí hudby snaží upozornit na sociální a politické problémy. Skvělé conscious hip-hopové album, na kterém se mimojiné podílel třeba Robert Glasper nebo bubeník Karriem Riggins.

PawPaw Rod – HIT EM WHERE IT HURTS

 

Na radaru se objevil nový talent! PawPaw Rod debutoval na labelu Hot Sauce/Godmode se svým singlem, v němž kombinuje rap a soul.

FJAAK – Flash

 

FJAAK opět vydali charitativní EP na podporu jejich oblíbených klubů a já jsem opět mohl přiložit ruku k dílu a vytvořit jim dva klipy. Flash je jedním z nich.

DJ Earl – WRK DAT BODY

 

Žhavá novinka z Chicaga – DJ Earl a pořádná nálož footworku!

Výber pre Swine Daily zostavil: Moskalus

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *