V novom roku budeme aj naďalej pokračovať v našej sérii hudobných noviniek od legendárneho DJa, producenta a propagátora housových talentov Moskalusa. Sériu však ozvláštnime aj ďalším menom z hudobného sveta. Michael Priest bude každý druhý mesiac striedať už ostrieľaného Moskalusa. Michal Stolárik aka Michael Priest je spoluzakladateľ a organizátor klubových parties Hochspannung!, ktoré od roku 2008 pozývajú do Bratislavy nové talenty inovatívnej súčasnej klubovej hudby.

Môžete sa tak tešiť na výber toho najnovšieho zo sveta žánrov ako house, techno a všetko medzi tým. Aktuálne si môžete ich playlisty pustiť aj na Spotify Swine Daily. Tak koniec noviniek, ideme na to! 🎧

Skatebård & Lauer – Volpi Polari

Dva oblíbení producenti na ještě oblíbenějším labelu Live At Robert Johnson, to chceš! Perfektní italo disco.

Galcher Lustwerk – Another Story

Galcher Lustwerk je jen jeden. Jeden z milionu. Tento chcete-li hip-housový producent vydává pouze klenoty. Oblíbenec již od jeho debutového ep “Tape 22”, které v roce 2013 vyšlo na labelu White Material. Tady má oblíbená věc z posledního alba.

Erol Alkan – Spectrum (Special Request Kaleidoscopic Mix)

Legendární Special Request se postaral o dva téměř desetiminutové peak-time remixy již dobře známého tracku Spectrum, který před dvěmi lety vydal Erol Alkan. Leden zatím přinesl dva festivalové bangery.

Cooper Saver – Phase 0

Teď spíše něco pro fanoušky klidnějších věcí. Skvěle hypnotický after hours vibe.

Social Lovers – Can’t Get Enough (demo)

Toto není žádná fresh novinka. Nic to ale nemění na tom, že je to super, takže přidávám tenhle skvělý deep disco počin.

The Black 80s, Jazzanova, Fetsum – Walk With Me (Sonar Kollektiv 21 Years)

Jazzanova vydala při příležitosti oslav jednadvacátých narozenin jejich labelu Sonar Kollektiv kompilaci o dvacetidevíti skladbách. Tato je moje nejoblíbenější. Skvělý devítiminutový jazzy deep house jam.

Yansima – La Kappa

Na R&S jsem za poslední dobu vídával více a více minimalističtějších producentů. A za to jsem jako velký minimal fanoušek rád. O další takové EP se postaral tajemný producent Yansima. Na EP jsou tři skvělé minimalistické breaky.

Mella Dee – Sidewalk Surfer

Minimalistické techno jak se sluší a patří. Techno jsem do určité míry zreguloval a nejvíce mě zajímají věci podobné této.

Four Tet – Baby

Four Tet je legenda, to ví každý. Nejvíc se mi na něm ale líbí, že pořád drží future garage sound nad vodou. Zde například ve spolupráci s Ellie Goulding, to jste nečekali co?

A.A.L – Alucinao feat. ESTADO UNIDO & FKA Twigs

Nicolas Jaar něco chystá! Tady ochutnávka z nadcházejícího alba.

 

A všetky skladby si môžeš popri práci vypočuť v našom playliste na Spotify:

Autor: Výber novej hudby pripravil Moskalus pre Swine Daily / Sledujte nás na Instagrame, Twitteri či SoundCloude

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *