Pokračujeme v našej pravidelnej sérii hudobných noviniek od legendárneho DJa, producenta a propagátora housových talentov Moskalusa. Sériu však ozvláštnime aj ďalším menom z hudobného sveta. Michael Priest bude každý druhý mesiac striedať už ostrieľaného Moskalusa. Michal Stolárik aka Michael Priest je spoluzakladateľ a organizátor klubových parties Hochspannung!, ktoré od roku 2008 pozývajú do Bratislavy nové talenty inovatívnej súčasnej klubovej hudby.

Môžete sa tak tešiť na výber toho najnovšieho zo sveta žánrov ako house, techno a všetko medzi tým. Aktuálne si môžete ich playlisty pustiť aj na Spotify Swine Daily. Tak koniec noviniek, ideme na to! 🎧

Gorillaz – Désolé ft. Fatoumata Diawara

Gorillaz brzy vydávají album plné hvězd na featu. Tady je menší ochutnávka!

STORMZY – SUPERHEROES

Stormzy překvapivě na více laidback notě, ve skladbě, která sobě skrývá důležitou message.

Johannes Volk – 8 Bit Horizons

Johannes Volk, kterého můžete znát skrze labely jako Axis nebo Cocoon Recordings debutuje na oblíbeném labelu Running Back. Skvělé EP pohybující se mezi technem a spaced out discem, chcete-li italo discem.

Tom Misch & Yussef Dayes – Tidal Wave

Moji dva velcí oblíbenci vydali společné album, které můžu doporučit všem fanouškům jazzovější elektroniky. Zde menší ochutnávka s uklidňujícím klípkem. 10/10

Groove Armada – Lover 4 Now (feat. Todd Edwards)

Po již zmíněných Gorillaz tady máme další comeback, a sice od Groove Armady! Album je plné různých zajímavých kolaborací. Nejvíce mě však zaujala tato s legendárním Toddem Edwardsem!

D33J – NEXT DAY

Můj oblíbený americký label Wedidit Records po delší odmlce vyhodil nový singl a stojí za ním stálice labelu D33J.

Khotin – Groove 32

Z Khotinova alba Finds You Well mám neskutečnou radost, protože jsem měl to štěstí pomáhat tomuto kanadskému producentovi v jeho začátcích a jsem rád, že si ho všiml zrovna label Ghostly International.

Baltra – Libra v9B

Dalším člověkem, který prošel mýma rukama je Baltra, který vydal nový singl na svém labelu 96 and Forever. Jeho jedinečný lo-fi sound je tentokrát doplněn i o skvělý lo-fi klip!

Solitary Dancer – U.N.I.T.Y.

Producentské duo Solitary Dancer opět na svém labelu Private Possessions, ve tří skladbovém EP na vlně atmosférického breakbeatu.

Vision of 1994 – Drowning

Vision of 1994 právě vydal desku! Tady má nejoblíbenější věc, ke které byl natočen i skvělý klip!

Playlist si môžete uložiť aj na Spotify

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *