Bratislavská klubová scéna sa premiérovo ocitne na zozname oficálných warm up parties k chorvátskemu festivalu Dimensions. Stane sa tak v piatok 3. júna v klube Fuga s kritikmi vychváleným britským DJom a producentom BRUCE-om. Zaznie experimentálne techno, weird house a bass music z dielne vydavateľstiev ako Hessle Audio či Livity Sounds!

Poster_web

Hudobný festival Dimensions so zameraním na tú najaktuálnejšiu elektronickú hudbu, konajúci sa každý rok v útrobách pevnosti Punta Christo v chorvátskej Pule, oslavuje tento rok už svoje piate narodeniny. Je načase kúsok Dimensions zvuku a atmosféry priniesť aj na Slovensko a to na vôbec prvej oficiálnej launch párty u nás.

Svoju slovenskú premiéru si odkrúti dvadsaťštyri ročný talentovaný producent a DJ z Bristolu – Bruce, ktorý si za svoje meno píše legendárne značky ako Hessle Audio a Livity Sound čím sa zaradil medzi producentov ako Pearson Sound, Objekt, James Blake, Kowton či Peverlist. V svojej produkcii spája dubby techno, dubstep či experimentálne formy bass music, čoho výsledkom je originálny tanečný a zároveň experimentálny zvuk, ktorý vás nenechá chladnými.

O kvalitný domáci support sa postarajú – Naďa z Counterpoint crew, CLV z BassTransmission a organizátori Hochspannung! párty Bad Mojo a Michael Priest.

FB Event / 3. 6. (piatok) / Štart: 22:00 / Vstup: 5€

Line-up:

BRUCE (Hessle Audio, Dnuos Ytivil, Idle Hands / UK)

Naďa (Counterpoint)

CLV (BassTransmission)

Bad Mojo (Hochspannung!)

Michael Priest (Hochspannung!)

Zdroj: TS pre Swine Daily poskytli Hochspannung!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *