Tuto sobotu se v pražském klubu Bike Jesus uskuteční další ze série klubových nocí s názvem Pink Party, pro které je charakteristická pozitivní energická hudba žánru hyperpop, přes nightcore až po 2000’s klasiky, čímž se odlišuje od tradičních techno klubových parties, které tvoří stále velkou část české eventové scény.

Další zajímavostí Pink Party je, že bývá tématicky zaměřená, například Barbie na pláži (2018), Pohádkový les w/ Himera (2021), nebo Twilight (2022). Pink Party měla premiéru v roce 2018 a nyní už půjde o v pořadí sedmou noc. Aktuální edice pošle účastnictvo do rurálních kulis světa farmářů a farmářek skrz donkové žně britského DJ a producentského dua Farmageddon.

 

Akci doprovází i krátký promo příběh od samotných organizátorů:

Rufin byl prostým mužem, jeho silné ruce obdělávaly půdu každý den. Byl schopný jediným úderem rozpůlit sebevětší špalek dřeva a hned potom něžně pohladit dceru, která byla tím jediným, co mu zůstalo po smrti jeho milované ženy. Rufin byl silným a nezávislým mužem, sám se zvládal postarat o plynulý chod domácnosti, dceru i menší políčko a pravidelně navštěvoval terapii. Velmi rád své dceři česal vlasy a zaplétal copy. On sám bohužel neměl ve svém životě nikoho, kdo by vískal jeho bujné kadeře.

Jednoho rána, kdy si připadal obzvlášť posmutnělý, uviděl na facebooku událost – „Pink Party 2 –⁠ Farma“. Cože? A že zahrají i Royal Tweedy a DJ Gaylord? Okamžitě osedlal svého černého valacha a i s dcerou vyrazil do bajku. Tenhle farmář konečně najde svoji ženu!

Kromě nich přicválají na svých hřebcích legendární pražská klubová jezdkyně Kaa Glo a hvězda sociálních sítí turned DJ xx_vilem_xx. Evergreenem stejně zeleným jako louka, na které se pasou ovce, budou sety i všech ostatních rezidentů Pink Party Squad, jimiž jsou DJ turned hvězda sociálních sítí Omarovo, cowgirl Nevinnost, kompostér trancových arpeggií litterbin a beatový pasák Selective Autism.

 

 

Facebookovou událost najdete zde. Vstupenky koupíte v síti goout.cz

Text: Natalie Kaincová, Zdroj: Pink Party

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *