31.3. – 2.4. prinesie festival Bažant Pohoda opäť Pohodu do klubov. Tentokrát do miest s názvom začínajúcim na B: Brezna, Banskej Bystrice a k našim západným susedom do Brna.

Na programe je premietanie filmu Pohoda 2014, diskusia s režisérkou Petrou Všelichovou a zakladateľom festivalu Michalom Kaščákom. Vystúpi aj jeden z potvrdených účinkujúcich tohto ročníka – srbská kapela Repetitor a o afterparty sa postará DJ Drappenmadchenfeller.

Repetitor je formácia z belehradskej post-punkovej garážovej scény. Ťažký rock’n’roll nenápadne pôsobiaceho tria vás z pódia opantá svojou autentickou výpoveďou. Ich koncerty sú intenzívnou zmesou chytľavých melódií, úderných rytmov a nasadenia, ktoré berie dych. Niet divu, že toto atypické trio definuje celú kapitolu srbskej gitarovej kultúry.

Priamo na mieste bude zriadený Pohoda Shop, kde sa budú dať okrem lístkov na Bažant Pohodu 2015 kúpiť aj tričká, tašky, odznaky či iný merchandise. Ku každému zakúpenému lístku na festival dostane kupujúci bonus v podobe trička z Pohoda Shopu.

28.3. spúšťame akciu ku Dňu učiteľov. Držitelia kariet ITIC, ISIC a EURO<26 budú mať poslednú šancu zakúpiť si lístok na Bažant Pohodu 2015 so zľavou 10 €. Tešíme sa na vás 31.3. v breznianskom klube Bombura, 1.4. v banskobystrickej Záhrade a 2.4. v brnianskom Kabinete Múz.

Na devätnásty ročník festivalu sa už predalo vyše 8 000 permanentiek. V predaji sú permanentky za 89 €, vstupenky pre držiteľov preukazov ZŤP a ZŤP-S či lístky na parkovanie pre osobné automobily aj karavany.

Potvrdení účinkujúci:

Björk, Die Antwoord, FFS (Franz Ferdinand & Sparks), Einstürzende Neubauten, A-Trak, Roni Size Reprazent, Kaytranada, Young Fathers, CocoRosie, of Montreal, Eagles of Death Metal, Ibeyi, Beardyman,Tom Vek, RL Grime, Tiken Jah Fakoly, Kate Tempest, Les Ambassadeurs, Omar Souleyman, Turbowolf, Hybrid Minds, Kuenta i Tambu, Heymoonshaker, Acollective, Fat White Family, Damian Lazarus & The Ancient Moons, Dÿse, Too Many Zooz, Darkstar, Fufanu, Bo Ningen, Monikino Kino, Vlasta Popić, Erotic Market, OFF!, Repetitor, Anton Maskeliade, Mourn, Pearls Negras.

Úvodná foto: Inez and Vinoodh Zdroj: TS Pohody, viac info:

www.pohodafestival.sk

https://www.facebook.com/pohoda.festival

www.bombura.sk

www.zahradacnk.sk

www.kabinetmuz.cz

www.moonleerecords.com/artists/repetitor

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *