V sobotu 8.4 se v klubu Bike Jesus konala další ze série akcí od kolektivu Pink Party Squad, kde jsme nafotili pár snapshotů. Tématem tentokrát byla Farma a pořadatelé si tak dali práci a klub vyzdobili různými bizarními předměty, které dokreslovali atmosféru při crazy hyperpopových nightcore mixech. Na sobotní akci zahráli členi kolektivu (litterbin, Nevinnost, Selective Autism, Omarovo) a i hosté jak ze zahraničí, tak z Česka.

Headlinerem večera mělo být britské duo Farmageddon, ale nakonec vystoupila pouze jeho polovina – Royal Tweedy. DJka Surati na poslední chvíli nahradila původního hosta vystupujícího pod jménem DJ Gaylord, který dostal covid a nemohl přiletět, a společně s Royalem Tweedym zahráli energický b2b set plný 2000’s remixů. Dále vystoupila Kaaglo a po ní Dr. Overdose.

DJ pult byl postaven doprostřed klubu ve stylu Boiler Room, což vytvořilo prostor na to, aby se tancovalo i na pódiu a všude vládla příjemná a přátelská atmosféra. Nechyběly ani tématicky laděné farmářské outfity a speciální písně v setech, jako například „Nad stádem koní“, kterou zahrála Nevinnost. Akce se protáhla do ranních hodin a svým setem jí zakončil xx_vilem_xx.

 

 

Fotografie: Natalie Kaincová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *