Rok se s rokem sešel a hudební kolektiv Genot Centre by se s vámi i v této neutěšené době opět rád podělil o sladkou tečku za tímto pekelným rokem v podobě speciální páté URL edice tradiční staročeské vánoční besídky PurrPurra ve spolupráci s Divadlem Archa pod heslem “nehrajeme, tvoříme” a naváže tak na letní druhou edici GenotPresents v rámci Léta s Archou. I ve vynuceném online prostředí vám 11. prosince chceme nabídnout hřejivou adventní atmosféru provoněnou svařákem a futuristickou hojnost toho nejlepšího z domácí elektronické scény s přesahy na Island i do Egypta pod režijním dohledem Šimona Levitnera (BCAA System).

Nejbarevnější oslavu závěru toho nejtemnějšího roku zahájí egyptský malíř a vizuální umělec Omar El Sadek, který po VJingu na festivalech jako Unsound či Lunchmeat a spolupráci s hudebníky jako MSYLMA, ZULI, Drew McDowall a Know V.A. konečně představí i svůj vlastní materiál z chystaného debutu u Genot Centre pod pseudonymem QOW. Živou malbou ho doprovodí domácí vizuální umělkyně a studentka AVU Anna Ruth.

Omar El Sadek

Na karanténní hyperrealistický online výšlap po Islandu vás vezmou architektka a vizuální umělkyně Kateřina Blahutová (DVDJ NNS) a syntetické post-new age duo Misty Picture (enchanted lands + wim dehaen).

Pražský autotune hrdina a člen BCAA System bilej kluk pokřtí své nové EP Double Door, kterým naváže na jeden z nejsilnějších domácích releasů letošního roku Cheat Codes.

Literárně-hlukové pre-apokalyptické duo šumařˇˇˇ & Trauma (Psí víno & Wrong) na závěr večera otestuje hranice digitality i současné elektronické abstrakce s patřičně potemnělým doprovodem od VJky a autorky grafiky letošní PurrPurry Ver.
Ten nejkrásnější vánoční dárek už 11. 12. i ve vašem internetu!

https://www.youtube.com/watch?v=tzTx1qgW8Ko&feature=emb_title

Zdroj: TS Genot Centre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *