Hlasovanie k tohtoročným Radio_Head Awards je úspešne ukončené, už vieme kto na udeľovaní vystúpi a kto bude večer moderovať. Na 7. ročníku RHA vystúpia populárny Korben Dallas, Fallgrapp, ale aj Bad Karma Boy, Tóno S a Beyuz feat Billy Barman. Večerom budú sprevádzať Juraj „Šoko“ Tabaček, Martin Staňo a Tomáš Hudák.

Ako to celé vlastne dopadlo sa dozvieme na udeľovaní cien už 15. marca. Rádiohlavy za rok 2014 sa budú odovzdávať v kategóriách Album roka, Singel roka, Objav roka a Debut roka ale aj šiestich žánrových kategóriách. Keďže akcia nie je tajná, môžete sa jej v Starej Tržnici zúčastniť aj vy (vstupenky v ticketportaly).

20150202radiohlavy

Okrem samotného udeľovania cien, bude 13. a 14. marca prebiehať aj festival k Radio_Head Awards, ktorého kompletný line up nájdete na web stránke RHA: https://www.radiohlavy.sk/festival/lineup/ V rámci neho vystúpi Symfonický orchester Slovenského rozhlasu a Spevácky zbor Lúčnica, Talent Transport, Veni Academy, speváčka/herečka Szidi Tobias, ale aj tvrdší The Ills či Čad, detská rozhlasová opera (Marek Piaček – Stručné dejiny vesmíru) a mnoho inej dobrej hudby.

Novinky tohtoročných RHA sú nové kategórie Objav roka a Debut roka. Počas akcie bude prebiehať aj tradičný live stream s podujatia cez MeeToo.sk. Pripravená je aj oficiálna after party v Nu Spirit Clube.

Zdroj+Foto: Radio_Head Awards FB Udalosť nájdete v tomto linku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *