S veľkou radosťou vám prinášame prvý guest mix na Swine Daily. Takmer rok po uverejnení prvého článku vám môžeme odprezentovať selekciu od producenta Karaoke Tundru (občianskym menom Viktor Tverdochlibov). Karaoke Tundra sa narodil na Ukrajine, dlho však žil na Slovensku a momentálne žije a pracuje v Prahe. Okrem produkovania a DJingu sa venuje aj svojmu labelu Medvede, ktorý riadi spolu s Gaexom. Náš článok o tomto vydavateľstve súčasnej elektronickej hudby nájdete tu.

V prvom Swine Daily Mixe nájdete kvalitnú selekciu aktuálnej hudby, ktorá obsahuje žánre ako grime, bass music, footwork, trap či hip-hop. Nájdete tu obľúbených interpretov Karaokeho (Digi, Yheti či kidkanevil), ako aj jeho nové objavy (Beztytymes alebo Enschway). Náš obľúbený song je od rappera Pusha T, ktorý vydáva pod labelom Kanye Westa G.O.O.D. Music.

Ideálne aplikovať na párty, v aute alebo hlasno doma. Dajte nám vedieť čo si o mixe myslíte a od koho by ste radi počuli ďalší. Sledujte nás naďalej, už teraz máme prichystané zaujímavé novinky.

[soundcloud url=“https://api.soundcloud.com/tracks/244920213″ params=“auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false&visual=true“ width=“100%“ height=“450″ iframe=“true“ /]

 

Full tracklist:

01. AceMo „ArpRoom“
02. DIGI „Camouflage“
03. Rattraps „Bugged Out“ (DJ Earl Remix)
04. Pusha T “Crutches, Crosses, Caskets”
05. Debroka „Industry“
06. Tetrah „Lazer Beams“
07. TASO „F*ckin Hell“
08. Enschway „Papercut“
09. En2ak „Sandman“
10. Kidkanevil „Ewok“ (feat. Ocean Wisdom)
11. Yheti „Rahw“
12. Graves „BMO vs. Football“
13. BeazyTymes & Holly „Limits
Twitter: @Swine Daily
Instagram: #SWINEDAILY
Facebook: Swine Daily
FOTO: Peter Sit

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *