Piatok 27.2. bude v Bratislavskom Klube Dole párty s lokálnymi producentmi a DJ-mi, ktorí by mohli písať históriu našej klubovej scény. Bude to pestré, bude to divoké, bude to domáce a bude to veľké! Do tanca zahrajú Tibor Holoda, Nada El, Jul a FVLCRVM. Tešiť sa môžete na sety plné brokenbeatu, trapu, grime, juke, elektra, house-u či techna. Bude to jednoducho večer v štýle naši našim.

Tibor Holoda (Wilsonic)
Patrí od začiatku svojej kariéry k špičke domácej elektronickej scény. Aj po dvoch dekádach za mixpultom sú sety tohto DJ-a, organizátora a propagátora novej hudby postavené na aktuálnom zvuku súčasnej klubovej elektroniky, okorenené zdravou dávkou preverených klasík.

Nada El & Jul [slu:t]
Alebo aj Sad & Sweaty sú dievčenské duo, ktoré si získalo srdce nejedného klubu. V podaní týchto šikovných DJ-iek môžete počuť kvalitné minimal techno, ale svoje mixy obohacujú aj ďalšími žánrami ako nu house či UK garage. Tieto dve dámy majú veselú povahu so sklonom k častým slovným konfrontáciám, preto nás zaručene čaká výdatná párty.

Tumblr Nada El & Jul [slu:t] nájdete v tomto odkaze.

FVLCRVM
FVLCRVM je projekt producenta, DJa a muzikanta Pištu Kráľoviča, ktorý má za sebou úspešný rok – jeho debutové EP Notch sa dostalo na tanečné parkety od Tokia po L.A. vďaka sile Soundcloudu, zúčastnil sa Red Bull Bass Campu a vyhral súťaž o najlepší remix pre nórsku popovú speváčku Samsayu. FVLCRVM-ové live sety sú plné rýchlých premixov, slučiek, samplingu a neviditeľných zmien tempa, ktoré držia davy v pohybe až do poslednej minúty setu. FVLCRVM sa tiež objavil ako support menám Just Blaze, Hudson Mohawke, Falty DL a Tokimonsta.

27. 2. (piatok)
Štart: 22:00 hod.

Vstup:
22:00 – 24:00 4€
24:00 – 03:00 5€
03:00 – 06:00 3€

FB udalosť nájdeš tu a webstránku Klubu Dole zasa tu. Foto: Archív Pištu Královiča

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *