Festival Lunchmeat zve na neodolatelný program s mezinárodními umělci a oblíbenými místními talenty ve spolupráci s CAMP, divadlem Archa a klubem Ankali.

Organizátoři festivalu Lunchmeat – každoročního mezinárodního festivalu elektronické hudby a nových médií si jako každý rok dali zabrat a oznamují sérii tří warm-up eventů. Všechno začne 25. září v CAMPu (Centrum architektury a městského plánování), následně se 27. září zaplní klub Ankali Divadlo Archa.

 

 

Připojte se k nám na zahájení Festivalu Lunchmeat 2023, kde uvidíte světovou premiéru DOOM’D. Představí ho Trauma a oxoo ze Wrong Collective, společně s výtvarníkem z týmu Lunchmeat. Zažijte velký pád civilizace provázený architektonickými tématy městského domu. Nezapomeňte ani na Signal Transmutations později večer, kde se Spekki Webu z vydavatelství Mirrorzone věnuje podvědomí a tématům reinkarnace, doprovázený finským výtvarníkem Mattem Vilho. Tato avantgardní audiovizuální performance spojuje současnou elektroniku a vizuály a slibuje nezapomenutelný zážitek na obrovském plátně v CAMP.

 

 

Zažijte choreografovanou divadelní show na události Festivalu Lunchmeat v divadle Archa. Hakanaï, složené z Claire Bardainne a Adriena Mondota, představí vystoupení, které spojuje realitu a imaginaci. Promítané obrazy, fyzická animace a originální hudba vytvářejí jedinečný zážitek, zkoumající lidskou pomíjivost a cykly přírody. Poté se přesuňte do jejich interaktivní instalace a dokončete tuto cestu.

 

 

Festival Lunchmeat se spojil s nočním klubem Ankali a přináší různorodý program. Čeští a mezinárodní umělci jako bela ze Jižní Koreje a DJ Sarkawt Hamad z Amsterodamu se přidávají k pražským známým tvářím. bela, známý svým albem Guidelines, nabídne ochutnávku svých událostí Berlin Sorrow Club jako DJ. Sarkawt Hamad přináší směs euforie a introspekce. Český duo Gnäw spojuje íránskou a finskou lidovou hudbu s tradičními nástroji. K nim se přidávají pravidelní úřinkující klubu Ankali, Mor Wen, ionai, Qow a hadri. Qow vystoupí živě, zatímco ostatní přinesou jedinečnou taneční hudbu oslavující komunitu a folklór.

Nenechte si ujít tuto bezkonkurenční oslavu umění a hudby na Lunchmeat Festivalu 2023! S ohromujícím mixem mezinárodních a místních talentů slibuje tento festival rozdmýchávání vašich smyslů a zanechání trvalých vzpomínek. Lunchmeat Festival zve k započetí neobyčejné cesty plné kreativity a inovace. Připojte se k nám pro nezapomenutelný zážitek, který vám zůstane v srdci ještě dlouho poté, co se festivalová světla zhasnou. Pořadatelé jako každý rok před vypuknutím, vzkazují: See you dancin‘!

 

▲ Lístky na Lunchmeat Festival 2023 jsou ke koupi zde. Víc informáci najdete na webstránce nebo Instagramu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *