Dlouho očekávané finální oznámení umělců je zde, a zahrnuje mnoho interpretů, na jejichž zveřejnění jsme se nejvíce těšili. Letošní ročník Lunchmeat Festivalu slibuje nezapomenutelný zážitek, který vám zůstane v srdci ještě dlouho poté, co se festivalová světla zhasnou.

Pravěpodobně nejspeciálnějsí aspekt každého ročníku Lunchmeat Festivalu je světová premiéra a živá AV vystoupení a letos to není výjimkou: Letos organizátoři připravili „Weaving Fields“, AV vystoupení od dánské zvukové umělkyně SØS Gunver Ryberg a Sybil Montet. Toto druhé oznámení zahrnuje také debutové vystoupení „Lucid Anarchy“ od PYUR & Tymm Novyy a kombinaci holandských mistrů perkusí Space Drum Meditation s světly a vizuály od Aeldryn Eli Eliasek z Lunchmeatu.

 

 

Letošní program si dává přestávku v úterý večer po zahajovacím večeru v CAMP, abyste načerpali energii na dvě události ve středu večer: Divadlo Archa přivítá dvojité představení, a to taneční choreografie a živé audiovizuální vystoupení od Hakanaï a tradiční spolupráci Lunchmeatu a Ankali. Spolupráce s Ankali zahrnuje DJ set od spoluvedoucího eventů Sorrow Club a umělce z kolektivu Shape+ bela, který vystoupí spolu s lokálními umělci, a to hypnotickou psychedelií finsko-íránského dua Gnäw a oslavovaným umělcem Qow, původem z Káhiry a sídlícím v Praze. Další DJ podpora přichází od rezidentů Ankali a Glory Affairs, Mor Wena, Ionai a hadri, spolu s Sarkawta Hamada z Nizozemska.

 

 

Ve čtvrtek to začíná opravdu naplno, s hlavním programem v Národní galerii Praha (NGP) ve Veletržním Paláci až do brzkých hodin neděle: mezi nově oznámenými DJs pro tyto dny patří dobře známí mezinárodní interpreti jako Bill Kouligas z PAN, dubstepový průkopník z Bristolu Pinch a leftfieldový taneční hudebník Minor Science. Mimo jiné se také představí české a slovenské osobnosti, včetně Alfreda Czitala, spoluzakladatele pražského kolektivu a labelu Harmony spolu s Polygonia, zatímco Ssnurssla z Brna bude balancovat na hraně mezi ambiencí a klubovou hudbou a slovenský stavitel scény greyArea představí razantní set plný tvrdé a hutné klubové techniky.

 

 

Tvůrce ambientního trance stavů Koruth, jeden z nejoblíbenějších umělců a hudebníků v Praze, rozmazává hranici mezi hypnózou a kolektivním snem, zatímco další mezinárodně známí interpreti jako Hyd z PC Music, holandský wavemaster Oceanic a vystoupení „Invisible General“ od Meuko! Meuko! a NONEYE, vám všechny budou představeni v Národní galerii. Další audiovizuální magii přinese Sin Maldita z labelu Unguarded a slavný vizuální umělec lei, s jejich vystoupením „Aelcrush“.

 

 

Tímto jsme vám představili dlouho očekávané finální oznámení umělců na Lunchmeat Festivalu 2023. S plně připraveným herním plánem a úžasnými uměleckými vystoupeními se na vás těšíme tanečním parketu! Lunchmeat Festival 2023 je připraven vás zcela pohltit a nabídnout nezapomenutelné zážitky. See you dancin‘!

 

▲ Lístky na Lunchmeat Festival 2023 jsou ke koupi zdeVíc informáci najdete na webstránce nebo Instagramu ▲

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *