15.2. vydal nový český label Agrose svoj druhý hudobný počin. Ide o EP Vivid ostravskej producentky a speváčky Ellie Dandelion. „Zneklidňující dreampopové melodie doprovází zasněný hlas. Intimní abstrakce stvořené a nahrané doma, v bezpečí pokoje studentky FAMU,“ takto píšu o projekte Agrose.

 

„Producentka a zpěvačka původem z Ostravy, Eliška Lubojatzká, se tomuto DIY hudebnímu projektu věnuje již delší čas. První oficiální EP Vivid, vydané pod platformou Argrose, je narozdíl od předchozí tvorby o poznání synthovější a rytmičtější. Soubor uvádí hypnotický ambient Allurement. Mezi čtyřmi skladbami najdeme i singl Eyes, který si cestu do sluchátek fanoušků Ellie Dandelion našel už na podzim. Úzkostný shoegaze doprovází chladný zpěv, vznášející se nad nekomfortní scénou, oddělený od jejích aktérů. Skladba Silk Touch je zasněná, o poznání popovější, se silným synťákovým zvukem. Navazuje na ni Vivid, která dala jméno celému EP. Citlivá abstrakce stoupající do éterických výšin.

EP Vivid od Ellie Dandelion si môžete vypočuť aj na Spotify a ostatných streamovacích platformách. Ide o druhý release umeleckej platformy Agrose a taktiež o „potvrdenie ich žánrovej nezaujatosti“.

Zdroj: Tlačovú správu Swine Daily poskytlo vydavateľstvo Agrose (Text: Petra Sedláčková )

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *