Pražské ROXY prichádza s novou sériou klubových nocí Motif. Tie sa zameriavajú na live sety etablovaných, ale aj menej známych mien naprieč rôznymi žánrami elektronickej hudby. Ako prvý sa v nich už 14.2. predstaví britský techno DJ Benjamin Damage.

Pokiaľ sa zapojíte do našej súťaže, môžete získať 2×2 vstupy na Benjamina Damage. Stačí keď nás budete followovať na Instagrame Swine Daily a komentujte do tohto postu s kým by ste chceli ísť. Dve výherné dvojice na IG vyhlásíme 13.2. (streda) večer.

https://www.instagram.com/p/BtvKVLRl_Jl/

Benjamin Damage už na začiatku svojej kariéry zaujal dobre známe duo Modeselektor, ktorí mu poskytli útočisko na svojom pôvodnom labeli 50 Weapons. Jeho debut Heliosphere označil Resident Advisor za návrat duše do chladného berlínskeho techna a  pravidelná účasť na festivaloch typu Sónar alebo Melt tak už nikoho neprekvapuje.

So svojou live show sa Benjamin Damage vracia k osobným hudobným koreňom, s ktorými pracuje v kombinácii analógu s digitálom. S opustením laptopu dáva poslucháčovi rýdzu elektronickú performance za použitia fragmentov vlastných skladieb a ich novo vytváranej formy. Na rok 2019 plánuje nový album pod labelom R&S  a je len otázkou koľko nového materiálu odohrá aj za pár dní v ROXY.

Text + Foto: TS ROXY

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *