Z hlubin Boiler Roomu, z výšin Coachelly přijíždí svěží závan elektroniky, Ross From Friends, známý svými mixy, které jdou přes hranice žánrů, technickou precizností, showmanstvím, ale i šílenými svetry. Jeho show nebude jen o mašinkách. V rámci noci Motif si do ROXY přiveze na pomoc i dva spoluhráče na saxofon, klávesy a elektrickou kytaru! Felix Clary Weatherall je navíc nejnovějším přírůstkem labelu Brainfeeder. Ve své tvorbě mísí vlivy hip-hopového samplingu, osmdesátkového eurobeatu, Hi-NRG a italo disca. To vše s radostí míchá jak do samotných tracků, tak DJ setů, které jsou vždy co kus, to originál.

Ross From Friends sa predstaví počas 2. vydania párty #Motif v réžii klubu Roxy

Za svoji poměrně čerstvou kariéru už stačil supportovat tour Little Dragon a zahrál si na spoustě důležitých festivalů, jako jsou barcelonský Primavera Sound, londýnský Field Day, Parklife, Snowbombing nebo Dour. Jeho vystoupení na Boiler Roomu patří dnes již k legendárním. To, že ovládl hlavní slot v Berghain Panorama Baru, pak již nikoho nepřekvapí.Poděkujme tak nejspíše jeho otci, který se svým soundsystémem projel snad všechny evropské squaty a zasel tak pravděpodobně semínko lásky svého syna k elektronické hudbě, jejíž plody si budeme moct poslechnout v květnu v ROXY.

Séria klubových nocí Motif v pražskom ROXY 16.5. pokračuje. Pokiaľ sa zapojíte do našej súťaže, môžete získať 2×1 vstup na akciu. Stačí keď nás budete followovať na Instagrame Swine Daily a komentovať do tohto postu, kolkatý krát sa séria Motif odohrá. Dvoch výhercov na IG vyhlásíme v stredu 15.5. večer.

https://www.instagram.com/p/BxUZPBOlAsa/

Text + Foto: TS ROXY

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *