Swine World 22 – je názov druhej hudobnej kompilácie od webmagazínu a kolektívu Swine Daily. Po debutovom digitálnom projekte Swine World 001 a jeho pozitívnom ohlase, sme sa rozhodli pripraviť druhú kompiláciu umelcov z celého sveta. Zároveň sme tak chceli pripraviť menší darček pre našich poslucháčov. Pokiaľ prvý projekt prišiel priamo v čase prvých lockdownov a začínajúcej pandémie COVID-19, Swine World 22 prichádza v znepokojujúcom čase neutíchajúceho vírusu a novej realite. Táto hudobná kompilácia má predstavovať soundtrack k súčasnému svetu. Narastajúce depresie a problémy s mentálnym zdravím; čoraz viac intenzívnejší digitálny svet a online komunikácia, prichádzajúci Metaverse, reálne nákupy pozemkov v Decentralande či iných virtuálnych svetoch, menej a menej hlbšieho zmysluplného ľudského kontaktu; silnejúce globálne otepľovanie a environmentálne problémy či katstrofy… Umelci na tejto unikátnej kompilácii tvorili hudbu k súčasnému chaotickému svetu a budúcim dystopickým budúcnosťami, ktoré nás čakajú.

Na prvej, pokojnejšej snovej časti nájdeme umelcov ako je Awali z Prahy či berlínska speváčka a producentka dvdv, ktorá sa na tracku “Distance” spojila s poľským producentom Poly Armour. Nájdeme tu českú speváčku Tokyo Drift, či madridského ambientného producenta Hugo Calcio. Nasleduje intenzívnejšia klubová časť od umelcov ako je kuwajtský Edyth (aka St. Gold Plates), LUNÁTICA z New Yorku, britský DJ a producent personalbrand, Die in Polar z Mexika, či pìccolo z Tokya. Na Swine World 22 nechýbajú ani skryté talenty slovenskej rapovej scény. Producent a raper Hirmix, hudobník, raper a beatmaker LVCIFER či dvaja z najzaujímavejších hyperpopových umelcov Trashbag face a Snuomy, ktorí spolu nahrali track “LETS GO!”.

TRACKLIST:

 1. Awali – River Spirit
 2. dvdv & PolyArmour – Distance
 3. Hugo Calcio feat. Maria Grubbe – Accept your fate with dignity as you sowed its seeds yourself
 4. Tokyo Drift – Let’s Dance
 5. Edyth – Ruptured Sides (So Funny)
 6. Hirmix – Kontakt
 7. Inalco2222 – Alontanarse
 8. personalbrand – Failed State (UK Decay)
 9. LUNÁTICA – Ácido Un Proceso
 10. pìccolo – Phantom
 11. Die In Polar – Derretida
 12. LVCIFER – M4NT4
 13. Trashbag face feat. Snuomy – LETS GO!

Sledujte nás aj na Spotify či SoundCloude. Dajte nám vedieť ako sa vám páči kompilácia a pokojne nás otagujte na Instagrame.

【 Swine Daily 】

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *