Už příští sobotu 14.10. se uskuteční akce CRAVE v celém „baráku“ FUCHS2 (hlavní sál, Salo, Bike Jesus), kde kromě Swine Daily DJs vystoupí mnoho dalších umělců včetně E THE ARTIST z irského Dublinu. Jako malou ukázku jsme si proto pro vás ve spolupráci s CRAVE přichystali guest mix od E THE ARTIST.

E THE ARTIST je umělcem a kurátorem, jehož práce se nejen dotýká různých kulturních fenoménů, ale zcela nově definuje jejich aspekty. Jako DJ se vyznačuje rychlým stylem mixu, který skládá ze zvuků původem z USA, Velké Británie, západní Afriky, Jižní Ameriky a jihovýchodní Asie s cílem zachytit společné rysy a přechody. Sám o své tvorbě tento nigerijsko-irský umělec sídlící v Dublinu říká, že: „často kombinuje prvky z jakýchkoli hloupých subžánrů na SoundCloud, na kterých je právě hyperfixovaný“. Jeho láska k tvorbě nových zvuků je slyšet ve všech jeho setech.

 

 

 

O mixu, který vydáváme řekl: „Tento mix je kombinací ponoření se do zvuku a pocitu v jádru mé tvorby a také zkreslené neostrosti tance, které chci dosáhnout.“ Více hudby od E THE ARTIST si můžete poslechnout na jeho Spotify a Soundcloud.

Kromě E THE ARTIST mezi highlighty říjnové edice CRAVE budou patřit DJ Mell G, vycházející hvězdné undergroundové duo Animistic Beliefs se svojí živelnou live show, irská rapperka Celavidemai nebo začínající hvězda britské scény Taahliah. Proto si nezapomeňte do kalendáře poznamenat datum 14. října, protože CRAVE slibuje nezapomenutelnou noc v pražském FUCHS2 & Bike Jesus. Nezmeškejte tuto rozmanitou a inkluzivní noc hudby a zábavy!

▲ Lístky na CRAVE jsou ke koupi zde. Víc informací najdete na webstránce nebo Instagramu. ▲

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *