V květnu představí platforma Terén novou hudební sérii s názvem INCIDENT, kterou organizuje v prostorách nezávislého kulturního a komunitního centra Sibiř v Brně. Čekají nás cross-žánrové eventy, jejichž program spojují vysoké intenzity a energie a specifické situace na stagi i pod ní.

Novým programem Terén navazuje na klubové noci SOfT, které probíhaly od roku 2019–2023 především v HaDivadle a na Sklepní scéně Centra experimentálního divadla. Do programu zveme hraniční produkce, kolísající mezi koncerty a performancemi. Během první události 10. května 2024 uslyšíte Lorda Spikehearta a Agustina Genouda. V line-upu každého dílu série uvádíme rezidenční performance s názvem Headbanger, kterou v produkci Terénu autorsky připravil umělecký kolektiv D´Epog. Další události jsou naplánované na 7/6, 27/9 a 29/11.

Lord Spikeheart je alias zpěváka, skladatele a producenta Martina Kanji původem z Nairobi (Keňa). Kanja, proslulý svým nezaměnitelným drsným vokálem, je také frontman skupiny DUMA (Nyege Nyege). Lord Spikeheart vytváří spojení mezi africkými heavy žánry a mezinárodní elektronickou a metalovou scénou.

Agustin Genoud pochází z Argentiny, je performer, hudebník a akademik v oblasti studií lidského hlasu a posthumanismu. Genoud vytváří systémy a designuje procesy, které rozšiřují a transformují lidský hlas. V programu Incidentu vystoupí s produkcí navazující na album LOS ODIOS (label TRRUENO).

Headbanger – Distortion, Overdrive, Fuzz, Boost. Hudební performance inspirována fenoménem headbangingu, ikonickou taneční figurou, blízkou hudebním heavy žánrům a jejich subkulturám. Nová produkce Terénu a uměleckého kolektivu D´Epog.

❃ Viac info o lístkoch tu / Sledujte platformu Terén na Instagrame

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *