Klub na lodi Altenburg 1964 už túto sobotu 15.7.2023 v Prahe predstaví všestranného japonského DJ-a ¥ØU$UK€ ¥UK1MAT$U. Na akcií si zahrá tiež taliansky techno DJ a producent Unbekannt či lokálny support v nabitom zložení: Obštrukcia, Nill Garçon, Vision of 1994, Arniiiiiiii, New Magic Media a Denny Krýgr. Akcia sa bude konať počas dňa aj noci a súčasťou budú aj stánky s jedlom či nápojmi predstavujúce východoázijskú kuchyňu a tradície.

¥ØU$UK€ sa narodil v Osake v roku 1979. S DJ-ovaním začal v roku 2008, no väčší prelom v jeho hudobnej kariére nastal až okolo roku 2014, kedy hral s DJ NOBU & NHK’Koyxen. V roku 2016 začal organizovať svoje vlastné parties s názvom Zone Unknown (prejdite si napríklad line-up s Kamixlom tu) vo svojom rodnom meste, konkrétne v klube Circus Osaka. Yosuke má mimoriadne kvalitný cit pre dramaturgiu a na jeho party vystúpili svetoví umelci ako Shapednoise, Imaginary Forces, Kamixlo, Aïsha Devi, Palmistry či Endgame a v Júni 2016 vokálne doplnila Yousukeho DJ set aj venezuelská Arca.

Či už to bol jeho debut na FUTURE TERROR evente alebo sety na Berlin Atonal Festivale tri po sebe idúce roky, Yousuke si získal mnoho fanúšikov po celom svete. Jeho mimoriadne precízna schopnosť práce so CDJs poskytuje hladké, súvislé prechody každého predstaviteľného žánru. Minulý rok vydal japonský DJ aj vlastnú mix kompiláciu pre techno label Midnight Shift, ktorá nesie názov Midnight Is Comin’. Odporúčame.

 

Za zmienku tiež určite stojí jeho minuloročný set pre dnes už kultovú „DJ streaming kúpeľnu“ HÖR Berlin, ktorý nazberal viac ako milión vzhliadnutí. Tento set je pre mnohých fanúšikov prvou ukážkou Yosukeho DJského štýlu. Ešte raz veľký big up pražskému tímu okolo lodi Altenburg 1964 za booking a vidíme sa v rave!

 

Druhým zahraničným hosťom bude Unbekannt, taliansky techno DJ a producent, ktorý odštartoval svoju kariéru zameranú na elektronickú hudbu v Taliansku v roku 2006. Neskôr sa presunul do Berlína, kde načerpal inšpiráciu práve v techno hudbe. Počas svojho pobytu v Berlíne si našiel vlastný štýl, ktorý sa dá opísať ako Detroit & Dub-influenced techno, melodické, niekedy trochu temné ale určite oduševnené.

 

Príďte sa na vlastné uši presvedčiť o Yousukeho unikátnom DJ sete už túto sobotu 15.7. na loď Altenburg 1964. Lístky na event nájdete v predpredaji na goout.net / Resident Advisor. Na mieste bude cena 400 CZK a od polnoci 500 CZK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *