Českého DJ-a a producenta menom Moskalus sme už predstavili v premiérovom interview. Tento talentovaný DJ a propagátor mladých houseových a elektronických producentov, bude pre nás pripravovať každý mesiac Top 10 skladieb, remixov, EP, albumov, ktoré ho aktuálne zaujali. Tento rok navyše Moskalus oslavuje desiate výročie svojej hudobnej kariéry. Nasaď si slúchadlá a započúvaj sa už do novej hudby.

1) Afriqua – Aleph [R&S Records]


Tohle je jedna z věcí, kterou si posledního půl roku dávám každý den hned z rána. Elegantní melodie, groovy bassline a divoké (ale zároveň jemné) perkuse v pozadí. Ideální after hours track, 10/10

2) Berghain 08 | Fiedel

Zbrusu nový mix přímo z Berghainu. Kdo tuhle sérii mixů sleduje, určitě ví, co může od tohoto mixu očekávat. Kdo ne, tomu jej můžu jedině doporučit. 140 minut proper techna, tentokráte se o něj postaral residentní DJ Fiedel.

3) Traumer – Bau Match [All Inn Records]


Banger alert! Vynikající minimal/tech/bongo house, zatím nejlepší věc, která tento rok vyšla.

4) Qwestlife – Give Me A Minute [Glitter Box]


Teď něco pro milovníky diska, for DJ use only!

5) Unknown Artist – Gypsy Woman (Rave Yard Mix)


Tento remix všemi známé klasiky je fantastický. 100% devadesátkový vibe. Klasický warehouse s elementy uk bass music – vysledek? BANGER!

6) DJ Koze – Seeing Aliens [Pampa Records]


Nový DJ Koze, komentáře netřeba.

7) Peggy Gou – ‚It Makes You Forget (Itgehane)‘ [Ninja Tune]


Druhá nejlepší věc tohoto roku je jednoznačně tohle! Navíc od mé oblíbenkyně Peggy Gou. Já vlastně ani nevím, co k tomuhle tracku říct. Všechno šlape hned od první sekundy, skvělá pozitivní nálada je doplněna o vokály, které sama Peggy nahrála. Korejsky sice neumím, ale troufám si říct, že tohle bude hit letošního léta.

8) Janeret – Interstellar [YOYAKU x CONCRETE 2017]


Při poslouchání téhle věci si kladu otázku: Udělal někdy Janeret špatný track? Odpověď zní NE! Téměř osm minut trvající groove/trip (kéž by nikdy neskončil), který vás chtě nechtě rozhýbe. Třešničkou na dortu je ovšem acidová linka, která vás celým tripem bude provázet. Přeji šťastnou cestu!

9) Per Hammar – Red Echo [BERG AUDIO]


Další neskutečná věc z mého oblíbeného labelu. Perfektní kombinace dub techna a minimal/tech housu.

10) Sean Oliver – You And Me [Boomtang Records]


Tohle sice není úplně novinka, ale prostě jsem to sem musel dát. K tomuhle akorát přidám svůj oblíbený komentář: Crying tears of joy. Nádhera.

Pre Swine Daily pripravil: Moskalus / Úvodná foto: Nikolena Xatzh

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *