„Ahojte. Toto je môj nový singel, ktorý mal v týchto dňoch premiéru na BBC. To ale nie je podstatné. Dôležitejšie je, že vyjde na konci marca spolu s fyzickým artworkom vo forme malého obrazu od môjho brata (Chuares). Skladba bude zdarma (alebo „name your price“), maľba za symbolických 303 EUR. Tie venujem na dobrú vec, rodine s chorým dieťatkom, ktorá to naozaj potrebuje. Mám pocit, že takto je to dobre.“ Takto znel oficiálny status na Facebook stránke trnavského producenta Dušana Vanča aka Foolk-a.

Po nečakanom vydaní krátkeho EP Automatic Happinessktoré vyšlo na začiatku septembra minulého roku, prišiel Foolk z ničoho nič s novou správou. Na konci marca vydá singel, ktorý mal pred pár dňami premiéru na BBC. Pri Foolkovi to ale nie je žiadna novinka. Už jeho track „Oak Tree“ pred 4 rokmi hrala legendárna DJ-ka Mary Anne Hobbs a jeho vydarený singel „CMYK“ minulý rok premiéroval Sean McGinty v relácii tohto britského rádia.
[soundcloud url=“https://api.soundcloud.com/tracks/184472894″ params=“color=ff5500&auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false“ width=“100%“ height=“166″ iframe=“true“ /]

Prinášame vám stream novej skladby „You (So Not Chill)“, na ktorej sa okrem Foolka podieľal aj americký producent Know Kontrol. Príjemné počúvanie a pokojne nám napíšte, čo si o tracku myslíte.

Sledujte Foolka na Facebooku, pozrite si jeho celý Bandcamp

Text: Krištof Budke Úvodná foto: Stanči Karellová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *