Již tuto sobotu (11. 2.) se v Praze uskuteční další ze série eventů s názvem Hyper Real, za kterým stojí Opium Hum, kurátor proslulého Boiler Room a CTM Festivalu (Berlín). Je také jedním z relativně nově oznámených rezidentů klubu Fuchs 2, ve kterém se akce bude konat. Minulý rok na našem webu s ním vyšel rozhovor, který si můžete přečíst zde.

Lístky na Hyper Real můžete zakoupit zde.

Hyper Real má opět velice bohatý line-up. Kromě Opium Hum vystoupí i další z rezidentů New Magic Media, dále potom Born in Flamez a DJ Fuck. 

DJ Fuck aka Sam Rolfes je multimediální umělec z New Yorku, mísící live sety a improvizaci ve 3D animaci. Se svým bratrem, pod hlavičkou jejich studia Team Rolfes, spolupracovali např. s Lady Gagou nebo Danny Elfmanem. Jejich zběsilé videoklipy připomínají psychedelickou dystopii, kterou kombinují s videoherní estetikou. Těšit se tedy můžete na unikátní audio-vizuální show.

Sam Rolfes aka DJ Fuck

Born in Flamez je nebinární DJ a také další z kurátorů světově známého CTM Festivalu, který se zaměřuje na experimentální elektronickou hudbu. Vymyká se tradičním žánrům a nese v sobě prvky deconstructed popu, grime, lo-fi, nebo třeba i klasické hudby.

Born in Flamez

New Magic Media je známé jméno pražské hudební a klubové scény. Pravidelně se objevuje na sérii KSK a zároveň pracuje i jako hudební publicistka pro radio Punctum. Měla také svůj podcast na radiu Wave jménem Echo, kde lidem představovala české i světové umělce a jejich zdroje inspirace, nebo další novinky v hudbě a tipy na párty. V setech se opět věnuje několika žánrům, které kombinuje a vzájemně propojuje.

New Magic Media

Text: Natalie / Zdroj: FUCHS2

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *