Madridského ambietného producenta Huga Calcia sme už prezentovali v minulosti. Premiérovali sme jeho silný emotívny track „Warm Wish“, ktorý bol súčasťou EP Open, ktoré vyšlo vo vydavateľstve Colectivo Casa Amarela. Tentokrát sa digitálne stretávame s producentom po druhýkrát pretože nás oslovil tokijský label a audio-vizuálny kolektív Mizuha 罔象. Na ňom vydáva Hugo Calcio 11. februára svoj nový projekt s názvom Symphonies of Absences.

Na novom EP sa španielsky producent jednoznačne posunul dopredu a jeho ambientné produkcie sa dostávajú až do prostredia popovej hudby. EDM reverbové piáno (ktoré nastúpi v 1:19), jednoduché melódie, hypnotická gradácia, skvelý sound design, podmanivý mood trance-rave skladieb o 6:00 ráno na festivale, toto všetko sú prítomné elementy jeho nového unikátneho tracku „Sacred Howls“.

(ENG) This new album deals with the topics of memories, overcoming, and love. It is a reminiscence fragmented into small crystalline spheres that retain memories of a past that is already invisible yet clear in the subconscious self.

(JPN) 忘れ去られた克服や愛の記憶は、小さな結晶球へと断片化され、これは自己の潜在意識の中に明確な過去の記憶を保持するものである

Odporúčame aj skvelú 21-skladbovú kompiláciu Biosphere od kolektívu Mizhua.

You can follow Mizhua on Instagram or SoundCloud / Hugo Calcio is on Instagram too ⬋

Text: Krištof Budke

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *